Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego Vidiyo 43105 Party Llama Beat Box Yapım Seti Ürün Açıklaması

Çocuklar için Kendi Müzik Video Kliplerini Oluşturabilecekleri, Artırılmış Gerçeklik Özellikli Oyuncak

Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu Lego Vıdıyo Party Llama BeatBox  ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve llama’nın havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

 

Taşınabilir Eğlence

Çocuklar Lego parçalarını kullanarak BeatBox’ın stilini değiştirmeyi çok sevecek. Palmiye ağacı, paten veya marakas bulut tasarımlarından birini seçebilir ya da kendi tasarımlarını yapabilirler. BeatBitleri ve minifigürü koyacak yeri olan BeatBox katlanabilir, bu nedenle taşımak için ideal bir oyuncaktır.

 

Müzik Deneyimleri Yaratın

Lego Vıdıyo setleri güvenli bir sosyal oyun deneyimi sunarak çocukların kendi müzik videolarının yönetmenleri, prodüktörleri ve yıldızları olmalarını sağlar. Müzikal karışımlar, eğlenceli karakterler, şarkılar, dans hareketleri ve inanılmaz efektlerle dolu videolar yaparken yaratıcılıkların nasıl geliştiğini görün.

 

Lego Vıdıyo Party Llama BeatBox ile çocukların kendi müzik videolarını yönetmelerine ve videoda oynamalarına yardım edin. Marakaslı lama minifigürü, 14 rastgele BeatBit ve 2 özel BeatBit dahildir.

Minifigürü ve özel efekt Beatbitlerini taramak için ücretsiz Lego Vıdıyo uygulamasını indirin. Çocuklar, kendi samba esintili tropik müzik videolarında karakterlerinin canlandığını görmeyi çok sevecek.

Renkli tropik tekno efekti gibi özel efektlere erişmek için uygulamada Beatbitleri tarayın.

Bir ödülü hak eden 7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için eğlenceli bir müzik deneyimi. Bu oyun seti ayrıca müzikli oyuncakları, dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven tüm çocuklar için harika bir hediyedir.

BeatBox’ın yüksekliği 8 cm, uzunluğu 7 cm, genişliği 9 cm’dir.

BeatBox katlanabilir, böylece çocuklar müzikal dünyalarını da gittikleri her yere taşıyabilir. BeatBox’ın içinde parçalarla yapılan tarama sahnesini, 16 BeatBiti ve lamanın marakasını saklayacak yer var.

Lego Vıdıyo setleri, erkek ve kız çocukların yönetmen, prodüktör ve müzik yıldızına dönüşerek kendi müzik videolarını çekip paylaşmasına yardımcı olan yeni bir sosyal oyun deneyimi sunar.

Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen Lego yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.

Lego parçaları, yüksek global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir."

 

Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 82

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.