Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego - Minions Motosiklet Takibi Ürün Açıklaması

Lego - Minions Motosiklet Takibi

Takip başladı! Gru ve Minyonlara yaramazlığa giden yolculuklarında yardım et. Kötüleri atlatmaları için hızlı olmaları gerekiyor. Neyse ki giderken yola atabilecekleri bir muz var. Gru Lego Minions Durdurulamaz Motosiklet Takibinde direksiyona geçerken Bob da ona yardım ediyor. Bu arada Stuart, roket kaykayda yanlarında giderken heyecan dolu bir yolculuğun keyfini çıkarıyor.

 

Gru, Bob ve Stuart ile Minyonlar hayranları için hızlı eğlence

Çocuklar bu Lego Minions Durdurulamaz Motosiklet Takibi oyuncağıyla heyecan verici Minyonlar hikayeleri yaratacak.

Lego Minions Durdurulamaz Motosiklet Takibi (75549) parçalarla yapılan oyuncak motosiklet setiyle küçük Minyonlar hayranlarına aksiyon dolu bir oyuncak hediye edin. Gru, Bob ve Stuart figürleriyle aksiyon hızlı başlar ve hiç yavaşlamaz.

 

Hayranları önce motosikleti yapıp, sonra en sevdikleri Minyonlar karakterleriyle oynamayı çok sevecek. Rol oyunu eğlencesi Çocuklar Gru'yu motosiklete bindirmeye bayılacak. Minyonlar Bob ve Stuart önde oturabilir, Gru'nun arkasına binebilir ya da roket kaykayla gidebilir. Çocuklar model yapmayı öğrenir Çocuklara yönelik Lego Minions yapım oyuncakları, Minyonların yaramaz dünyasını tüm evlere getirir. Instructions PLUS, bu modeli yapmayı daha da eğlenceli hale getiren interaktif bir rehberdir.

Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz Lego Life uygulamasının bu özelliğinde, küçük çocukların bile LEGO modellerini bağımsız bir şekilde yapmasına yardımcı olan görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçları bulunur.

 

Yaş: 6 Yaş ve Üzeri

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.