Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego Minifigures 2019 - 3 71025 Ürün Açıklaması

Lego Minifigures 2019 - 3 71025

LEGO Minifigures koleksiyonu Seri 19 ile heyecan verici yeni maceraların tadını çıkar.

Köpek Bakıcısı, Video Oyunu Şampiyonu, Duş Adam, Ragbi Oyuncusu, Ayı Kostümlü Adam, Pizza Kostümlü Adam, Galaktik Ödül Avcısı, Maymun Kral, Programlamacı, Bahçıvan, Dağ Bisikletçisi, İtfaiyeci, Hayalet Şövalye, Orman Kâşifi, Mumya Kraliçe ve Tilki Kostümlü Kız ile tanış! Her güzel minifigürün yanında bir veya daha fazla aksesuar parçası, ayrıca koleksiyoncu broşürü ve bir sergi plakası bulunur. Bir sonraki ‘gizemli’ paketinde kimi keşfedeceksin?

Çocuklar LEGO Minifigures 71025 Seri 19 ile bütün LEGO setlerine heyecan verici yeni oyun olasılıkları katabilir. Eylül 2019’da yeni çıkan bu LEGO minifigür serisinde renkli ve benzersiz LEGO karakterleri var. Köpek Bakıcısı, Video Oyunu Şampiyonu, Duş Adam, Ragbi Oyuncusu, Ayı Kostümlü Adam, Pizza Kostümlü Adam, Galaktik Ödül Avcısı, Maymun Kral, Programlamacı, Bahçıvan, Dağ Bisikletçisi, İtfaiyeci, Hayalet Şövalye, Orman Kâşifi, Mumya Kraliçe ve Tilki Kostümlü Kız'a merhaba de!

 

Her bir minifigür kapalı bir ‘gizemli’ pakette, yanında bir veya daha fazla aksesuar, ayrıca koleksiyoncu broşürü ve sergi plakası ile birlikte gelir.

Seri 19’daki her LEGO minifigürün yanında bir veya daha fazla aksesuar parçası, ayrıca koleksiyoncu broşürü ve bir sergi plakası bulunur.

Kendi maceralarını canlandırabileceğin 16 Sınırlı Üretim LEGO Minifigures karakteri!

Eylül 2019’da yeni çıkan kostümler ve aksesuarlar içerir.

Sınırsız oyun olanakları için Seri 19 minifigürlerini istediğin LEGO setleriyle birleştir.

Arkadaşlarınla minifigür değiş tokuşu yaparak koleksiyonunu tamamlarken eğlen.

 

NOT: Her ‘gizemli' paket, Seri 19 koleksiyonundaki 16 LEGO Minifigures karakterinden birini içerir. Ne yazık ki belirli minifigürler için yapılan talepler yerine getirilememektedir. Birden fazla ‘gizemli’ paket alırsanız bir ya da daha fazla minifigür aynı çıkabilir.

Yaş: 5 yaş ve üzeri.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.