Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego Mickey Mouse & Minnie Mouse's Space Rocket 10774 Ürün Açıklaması

 

Bu LEGO® ǀ Disney Mickey ve Arkadaşları Mickey Fare ve Minnie Fare’nin Uzay Roketi 10774 setiyle çocukların hayal güçlerini geliştirin. Açılan bir roket gemi ve uzay istasyonuna sahip bu setle 4 yaş ve üzeri çocuklar, uzayda Disney Mickey Fare ve Minnie Fare’ye katılabilir. Yapıp oynamak için geliştirildi. Bu LEGO 4+ uzay seti, çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için eğlenceli, gelişimsel aktivitelerle doludur. Her yapım parçası paketi, çocukların hemen oynamaya başlaması için çabucak yapabileceği tam bir model içerir! Ayrıca yapıma hemen başlamak için bir Başlangıç Yapım Parçaları içerir.

Aile Boyu Eğlence

4+ setleri, yetişkinlerin çocuklarla yapım eğlencesini paylaşmasının mükemmel yoludur. Bu set basit resimli talimatlar içerir, böylece okumayı yeni öğrenen çocuklar bir engelle karşılaşmaz. Ayrıca ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında Instructions PLUS da bulunur. Çocuklar uygulamada yapım sürecini açıkça görebilir, ilerlemelerini kaydedebilir, böylece istedikleri zaman modeli yapmaya kaldıkları yerden devam edebilirler.

 

Parça Sayısı: 88

Yaş: 4 yaş ve üzeri

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.