Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego Friends Magical Funfair Stalls 41687 Ürün Açıklaması

 

Sihirli Lunapark Stantları 41687 setiyle çocukların odasına lunapark eğlencesini getirin. Dondurma standı, hareket edebilen yüz boyama arabası, bilet gişesi ve turnike gibi tıpkı gerçek bir karnavaldakine benzeyen çok sayıda yaratıcı eşya içerir. Havada uçurma sihir gösterisi bile var!

 

Eğlenceli Özelliklerle Dolu

Bu sette bir mikro bebek ile biri yüzü boyalı, biri sihirbaz pelerinli olmak üzere sihirli kıyafetler giymiş 2 mini bebek bulunur. Çocuklar lunaparka gezmeye gittiğini, orada çalıştığını, hatta çocuklara gösteri yapan bir sihirbaz olduğunu hayal edebilir. Çocuklar, düğmeyi çevirerek Emmayı ‘havada uçurma’ numarasını ailelerine yapmayı çok sevecek. Bir arkadaşlarını sihirli güçleriyle etkilemek için bu parçayı gezmeye gittiklerinde yanlarında da götürebilirler! Ekstra güzel bir sürpriz olarak, ışıklar söndüğünde canlanan, karanlıkta parlayan özel parçalar da var! Çocukları, sihirli LEGO Friends kızlarının eşliğinde saatlerce eğlenebilecekleri heyecan verici Heartlake City dünyasına taşıyın.

 

Parça Sayısı: 361

Yaş: 6 yaş ve üzeri

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.