524,15 TL
Standart Teslimat : 14 Temmuz - 17 Temmuz
Bu üründe kargo bedava!

LEGO Duplo Kasabası Yarış Arabaları 10947 Ürün Açıklaması

 

LEGO DUPLO Kasabası Yarış Arabaları 10947 - Çocuklar için Havalı Yarış Arabası Oyuncak Yapım Seti (44 Parça)
LEGO DUPLO Kasabası Yarış Arabaları (10947), küçük sürücüler için rol oyunu eğlencesi ve gelişimsel faydalarla dolu renkli bir yarış pisti oyun setidir.

Aktivite Dolu Yarış Arabası Oyun Seti
Bu renkli yarış arabası oyun setiyle gelişimsel oyunlar hızlı ve eğlenceli. 2 çek-bırak araba ve çok sayıda aksesuar, sınırsız yarış pisti oyunlarına ilham verir. Arabaları temizleyin, doldurun, konileri yerleştirin, bayrakları sallayın, yarışı başlatın… ve gaza basın! Yarış bittiğinde, seti sürücülerin kupayla kutlama yapması için bir podyuma dönüştürün. Anne babalar, kardeşler ve arkadaşlarla paylaşmak için ideal bir oyuncaktır, okul öncesi çağdaki çocukların sosyal ve duygusal öğrenmelerini, yaratıcı ve ince motor becerilerini destekler.

Küçük Çocuklar İçin Eğitici Fiziksel Oyuncaklar
LEGO DUPLO oyuncaklar; açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir. DUPLO oyun setleriyle anne babalar ve küçük çocuklar birlikte oynarken, değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.
Bu renkli yarış arabası oyun setiyle gelişimsel oyunlar hızlı ve eğlenceli. 2 çek-bırak araba ve çok sayıda aksesuar, sınırsız yarış pisti oyunlarına ilham verir. Arabaları temizleyin, doldurun, konileri yerleştirin, bayrakları sallayın, yarışı başlatın… ve gaza basın! Yarış bittiğinde, seti sürücülerin kupayla kutlama yapması için bir podyuma dönüştürün.

•LEGO DUPLO Kasabası Yarış Arabaları (1947), yaratıcı eğlence, gelişimsel faydalar ve paylaşılacak heyecan verici rol oyunlarıyla dolu renkli bir yarış pisti oyun setidir.
•Kasklı erkek ve kadın DUPLO yarış sürücüsü figürleri, 2 adet çek-bırak araba ile birlikte kupa, bayraklar, elektrikli araç şarjı, koniler ve araç tamir aletleri gibi aksesuarlar içerir.
•Eğlence dolu yarış pistinde yaratıcı rol oyunu hikayelerini paylaşmak, okul öncesi çağdaki çocukların sosyal ve duygusal farkındalığının yanı sıra yaratıcılık ve ince motor becerilerini de geliştirir.
•Bu çok yönlü, renkli, fiziksel oyun seti, 2 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli öğrenme fırsatlarıyla doludur ve anne babaların okul öncesi çağdaki çocuklarıyla değerli gelişimsel aşamaları paylaşmasını sağlar.
•Oyun setinin yüksekliği 19 cm, genişliği 5 cm, derinliği 25 cm’dir. Farklı şekillerde yeniden yapılabilir ve diğer LEGO DUPLO oyuncaklarıyla kolayca birleştirilebilir.
•Yaratıcı yapım ve oyunlara ekstra bir eğlence katmak için yapım talimatlarında setteki parçaları içeren resimli bir hikaye bulunur.
•2 yarış arabasının mekanik, çek-bırak tabanı sayesinde pil gerekmez!
•Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, anne babaların minikleriyle paylaşabileceği açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik edecek hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.
•LEGO DUPLO oyun setleri, 1969’dan beri sektördeki katı kalite standartlarına uygun olarak küçük parmakların kolayca tutup takabileceği ve çıkarabileceği şekilde üretilmektedir.
•Tüm LEGO DUPLO yapım parçaları, titiz çocuk güvenliği standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Parça Sayısı: 44
Yaş Aralığı: 2 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.