222,05 TL
Standart Teslimat : 05 Temmuz - 08 Temmuz
Bu üründe kargo bedava!

LEGO Belle'in Balo Salonu 10960 Ürün Açıklaması

 

LEGO DUPLO ǀ Disney Belle'in Balo Salonu 10960 – Küçük Çocuklar İçin Prenses Belle, Lumiere, Cogsworth ve Chip İçeren Yaratıcı Oyuncak Yapım Seti (23 Parça)

 

Disney Prenseslerini seven 2 yaş ve üzeri çocuklar, Disney Güzel ve Çirkin’den çok sevilen sahneleri canlandırırken LEGO DUPLO ǀ Disney Belle'in Balo Salonu’nu (10960) çok beğenecek.

 

Okul Öncesi Çağdaki Çocuklar İçin Uygulamalı Masal Eğlencesi

Küçük çocuklar Prenses Belle’e altın renkli kumaş elbisesini giydirirken, sonra şatonun balo salonuna koyup parmaklarıyla zemini döndürürken, Belle’in Disney Princess arkadaşları Lumiere, Cogsworth ve Chip ile dans etmesini izlerken kendilerini Disney büyüsüne kaptırır. Küçük çocuklara uygun bu yapım oyuncağı, ayrıca yaratıcı oyunlar ve gelişimsel eğlence için sınırsız fırsat sağlayacak şekilde yeniden düzenlenebilir.

 

Küçük Çocuklar İçin Oyunla Öğrenme

LEGO DUPLO oyuncakları açık uçlu eğlence, kendini ifade ve neşeli keşifleri küçük çocukların ellerine verirken, anne babalar da değerli gelişimsel aşamaları onlarla paylaşabilir.

 

Disney Güzel ve Çirkin’in bu ünlü yap-oyna sahnesi, açık uçlu masal büyüsü ve okul öncesi yaştaki çocuklar için gelişimsel eğlenceyle dolu. Küçük çocuklar Prenses Belle’e altın renkli kumaş elbisesini giydirmeye, sonra parmaklarıyla şatonun balo salonunun zeminini döndürerek Belle’in büyülü arkadaşları Lumiere, Cogsworth ve Chip ile dans etmesini izlemeye bayılacak.

 

• Ünlü dans sahnesi – Küçük çocuklar, LEGO DUPLO ǀ Disney Belle'in Balo Salonu (10960) ile Disney Güzel ve Çirkin filminin büyülü anlarını yeniden canlandırır.

• Sevilen karakterler – Çok sevilen Disney filminden 4 LEGO DUPLO figürü içerir: Prenses Belle, Lumiere, Cogsworth ve Chip

• Uygulamalı yaratıcı oyunlar – Küçük çocuklar Prenses Belle’e altın renkli kumaştan elbisesini giydirir, sonra Belle’in büyülü arkadaşlarıyla dans etmesi için parmaklarıyla balo salonunun zeminini döndürür

• Küçük çocuklar için hediye – Bu, 2 yaş ve üzeri küçük prensesler ve prensler için uygulamalı bir oyun setidir ve anne babaların da katılarak değerli gelişimsel aşamaları paylaşmasına olanak tanır

• Oynamanın pek çok yolu – Yüksekliği 19 cm, genişliği 12 cm, derinliği 10 cm olan bu kullanışlı set, daha da fazla yaratıcı oyunlara ilham vermesi için yeniden düzenlenebilir

• Balo salonunda Prenses Belle ile Disney Güzel ve Çirkin’i canlandırın

• 4 LEGO DUPLO figürü dâhildir: Prenses Belle, Lumiere, Cogsworth ve Chip

• Küçük çocuklar Belle’e kumaş elbisesini giydirip zeminde döndürerek dans ettirebilir

• 2 yaş ve üzeri küçük prensesler ve prensler için bir hediye

• Bu kullanışlı set, daha da fazla yaratıcı oyuna ilham vermek için yeniden düzenlenebilir

• Tüm LEGO DUPLO setleri, açık uçlu gelişimsel oyunlar sunmak için tasarlanmıştır

• LEGO DUPLO parçaları, sektörün katı kalite standartlarına uygundur

 

Yaş Aralığı: 2 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 23

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.