Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego Disney Princess Cinderalla Royal 43192 Ürün Açıklaması

Balkabağı bahçesine koş, biraz sihir yapma zamanı! İşte Gus Gus ve arkadaşlarıyla Disney Prensesi Sindirella geliyor. Yaşasın, İyilik Perisi geldi! Sindirella'nın baloya şık bir şekilde gitmesini sağlamak için geldi. Bibidi babidi buu! Balkabağı at arabasına dönüştü! Dikkat et Gus Gus! Aaa, ne güzel atlar. Baloya gitmeye hazır mısın? Unutma, gece yarısından önce evde olmalısın!

Bu detaylı LEGO ǀ Disney Sindirella'nın Kraliyet Arabası (43192) setiyle sihir ve macera, Disney Sindirella hayranlarını bekliyor. Şahane at arabasının yanı sıra bu sette ayrıca basılı yapım talimatları ve dijital Instructions Plus bulunur. LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanırken, daha küçük model severler bile kendilerini usta model yapıcıları gibi hisseder… Harika! Heyecan verici rol oyunu eğlencesi Çocuklar, bu parçalarla yapılan oyuncak setiyle Disney Prenses fantazilerini keşfedebilir. At arabasıyla tek başına oynayabilir ya da daha eğlenceli hikaye seçenekleri için diğer LEGO ǀ Disney setleriyle birleştirilebilir. Ayrıca küçük bir Disney Prensesi hayranı için harika bir günlük ödül ya da doğum günü hediyesidir. Oyunu başlatan harika karakterler Bu Disney Prensesi yapım setinde Sindirella ve İyilik Perisi mini bebek figürleri, ayrıca Gus Gus ve 2 LEGO at figürü bulunur. Bu set, çocukları sihir ve macera dolu kendi hayal dünyalarına dalmaya teşvik eden birkaç eğlenceli oyun başlatıcıyla hemen oyuna başlamalarını sağlar.

Çocuklar ve Disney Sindirella hayranları için harika bir ödül olan bu güzel LEGO ǀ Disney Sindirella’nın Kraliyet Arabası (43192) setiyle heyecan verici rol oyunlarını veya sınırsız yaratıcı oyunları teşvik edin.

2 mini bebek sığan at arabasını, küçük bir masası olan balkabağı bahçesini ve arabanın arkasına sığan hazine sandığını, ayrıca 3 LEGO hayvan figürünü keşfedin.

Bu harika LEGO  Disney seti; balo davetiyesi, sihirli asa, taç ve cam ayakkabı dahil eğlenceli aksesuarlarla doludur. En sevilen film sahnelerini ya da açık uçlu rol oyun eğlencesini yaşamak için mükemmel.

Disney Sindirella hayranları bu sete bayılacak. Altın ve beyaz renkli at arabası, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için heyecan verici bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir.

Atlarıyla birlikte yüksekliği 13 cm, uzunluğu 27 cm, genişliği 9 cm olan bu araba, oynamak veya sergilemek için mükemmeldir ve yaratıcı rol oyunlarını teşvik eder.

Basılı yapım talimatları harika ama dijital Instructions Plus muhteşem! LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanarak küçük çocuklar bile modelleri yaparken yakınlaştırabilir ve görselleştirebilir.

LEGO  Disney setleriyle çocuklara oynamaları için harika karakterler ve sahneler verin. Bu eğlenceli yapım oyuncağı, çocukların yaratıcılık ve hayal gücü becerilerini geliştirmeye yardımcı olan hikaye başlatıcılar içerir.

Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.

LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 237

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.