Ürün geçici olarak temin edilememektedir

LEGO Classic Yaratıcı Çanta 10713 Ürün Açıklaması

 

LEGO Classic Yaratıcı Çanta 10713 - Çocuklar için Yaratıcı Oyuncak Yapım Seti (213 Parça)

Çok sayıda renkli yapım parçası, gözler, tekerlekler ve şekiller içeren bu kullanışlı LEGO Classic Yaratıcı Çanta ile LEGO parçalarını ayırırken ve taşırken eğlen.

LEGO Yaratıcı Çanta ile yaratıcılık dolu bir dünyayı yanında gezdir!

Yapım parçaları, gözler, tekerlekler ve şekiller gibi her tür ev, araç, hayvan ve tasarıma uygun canlı renkli LEGO yapım parçaları içeren bu akıllı ve kullanışlı LEGO Classic Yaratıcı Çanta ile yap, oyna ve işin bitince düzenli bir şekilde topla. LEGO parçalarını ayırmak ve düzenlemek için yapılmış çok sayıda bölmeye erişmek için çantayı aç. Bu set ayrıca çocukların kendi yaratıcı yapım becerilerini keşfetmesine yardımcı olacak basit, yaşa uygun yapım talimatları içerir.

Bu şık ve sağlam LEGO Classic Yaratıcı Çanta ile LEGO yapım parçalarınızı düzenli tutabilirsiniz. Sarı kutuyu açarak canlı renkli yapım parçalarını al, sonra sevimli yaratıklar, havalı arabalar, sıcak evler ve hayal ettiğin her şeyi yaparak eğlen. İşin bittiğinde yapım parçalarını istediğin gibi ayrı bölümlere koy, işte bu kadar! Kullanışlı ayırma bölmeleri olan sağlam, sarı bir çanta ve yapım parçaları, şekiller, tekerlekler ve gözler dahil renkli parçalar içerir.

Becerilerini geliştirmek isteyen LEGO oyuncuları için mükemmel bir başlangıç.

Bu LEGO Classic yapım seti, açık uçlu yaratıcılığı ve hayal gücünü destekler.

Çanta 26 cm yükseklikte, 28 cm genişlikte ve 6cm derinliktedir.

Ek yapım talimatları, eğlenceli videolar, fikirler ve ilham almak için LEGO.com/classic adresini ziyaret edin. İnternete girmeden önce anne babanızdan izin almalısınız.

LEGO Classic setleriyle yaratıcılığını geliştir!

Bu yapım parçası seti 4-99 yaş arası için uygundur.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.