Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

LEGO Classic Dünya Turu 11015 Ürün Açıklaması

 

LEGO Classic Dünya Turu 11015 - Yaratıcı Çocuklar için Simgeleşmiş Hayvan Oyuncakları içeren Oyuncak Yapım Seti (950 Parça)

LEGO Classic Dünya Turu (11015) oyun seti, dünyanın her yerinden simgeleşmiş hayvanlara ve cisimlere dayalı 15 model fikri içerir. Çocuklar ayrıca her hayvanın ve bitkinin ait olduğu kıtayı gösteren renkli bir duvar haritasına da sahip olur. Bu kadar geniş LEGO parçası seçeneği, ayrıca kutuda ekstra yapım parçalarıyla açık uçlu yaratıcılığın sınırı yok.Kutuda ne var? Çocukların oyuncak bir kel kartal, kaktüs, papağan, yavru timsah, orka, aslan, palmiye ağacı, zürafa, otobüs, kanguru ve yavrusu, boz ayı, Asya evi, penguen ve civcivi, balık, yelkenli tekne ve uçak yapmak için ihtiyaç duyacakları her şey var.4 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel Bu yaratıcı oyun setindeki tüm modeller basit, adım adım bir yapım rehberine sahiptir, böylece ilk kez yapanlar bile kendi LEGO oyuncaklarını inşa etmenin gururunu ve sevincini yaşayabilir.Önemli yaşam becerileri kazandırır LEGO Classic yapım setleri, çocukların yaratıcılığını ve motor becerilerini geliştirirken sınırsız açık uçlu oyunları harekete geçiren heyecan verici modellerle fikirleri ve esin kaynaklarını çocukların ellerine verir.

Bu LEGO Classic oyun setiyle çocukların yaratıcılığını dünyanın her köşesine taşıyın. Çocuklar, Afrika aslanından palmiye ağacına, Avrustralya kangurusundan sevimli yavrusuna dünyanın her yerinden simgeleşmiş hayvan ve nesnelerin ilham verici 15 model fikrine, ayrıca her modelin ait olduğu kıtayı gösteren bir postere sahip olacak. 950 LEGO parçası seçeneğiyle çocuklar hayal ettikleri her şeyi yapabilir!

•4 yaş ve üzeri çocuklara yönelik 15 ilham verici model fikri içeren bu LEGO Classic Dünya Turu (11015) oyun setiyle çocukları dünyanın en ünlü hayvanları ve nesneleriyle tanıştırın.
•Oyuncak bir kel kartal, kaktüs, papağan, yavru timsah, orka, aslan, palmiye ağacı, zürafa, kırmızı otobüs, kanguru ve yavrusu, boz ayı, Asya evi, penguen ve civcivi, balık, yelkenli tekne ve uçak yapın!
•Çocuklar, bu oyun setindeki eğlenceli 15 modeli yapıp oynamayı çok sevecek. Renkli duvar haritasıyla yaptıkları her hayvanın ve bitkinin ait olduğu kıtayı da görebilirler.
•Bu yaratıcı yapım oyuncağı, LEGO ile yeni tanışanlar ve LEGO koleksiyonlarını genişletmek isteyen çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir.
•Çocukların hayal edebildikleri her şeyi yapabilmesi için 950 orijinal LEGO yapım parçası içerir! Ayrıca daha da fazla eğlenmek için yapım parçalarını diğer LEGO setleriyle de birleştirebilirler.
•Kutunun içinde, her biri 3-4 modeli tamamlamak için gerekli LEGO parçalarını içeren 4 ayrı yapım parçası paketini bulacaksınız. Seçiminizi yapın, paketi açın ve yaratıcı eğlence başlasın!
•Her model fikri, kolay anlaşılır bir yapım rehberine sahiptir, böylece ilk kez yapanlar bile kendi LEGO oyuncaklarını inşa etmenin gururunu ve sevincini yaşayabilir.
•LEGO Classic yapım setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlar için esin kaynağı fikirlerle doludur. Çocukların yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini geliştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
•LEGO oyuncakları, sektördeki en titiz kalite standartlarına uygundur. Bu nedenle tutarlı, uyumlu ve yapımı eğlencelidir ve 1958’den beri hep böyle olmuştur.
•Tüm LEGO yapım oyuncakları, katı güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için kapsamlı testlerden geçirilir.

Parça Sayısı: 950
Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.