Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego City 60288 Yarış Arabası Taşıma Aracı Yapım Seti Ürün Açıklaması

Yarış günü geldi çattı! SUV arazi aracına atla ve yarış pistine doğru yola çık. Römorkun rampalarını indir ve süper havalı Baja yarış arabasını çıkar. Takla kafesini kaldır ve arabaya bin. Güvenlik kaskını tak. Yerlerinize, hazır, BAŞLA! Başlangıç çizgisinden hızla uzaklaş, virajları al, düz yollarda gaza bas ve bitiş çizgisini şimşek gibi geçerek LEGO City hız rekorunu kır!

Direksiyonu dönen Baja yarış arabasını taşımak için römorkuyla oyuncak bir SUV arazi aracı içeren bu LEGO City Yarış Arabası Taşıma Aracı (60288) oyun setinin her şeyi mükemmel. Hazırda bekleyen 2 yarış sürücüsü minifigürüyle yüksek hızlı yarış maceraları için her şey var!5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için harika bir yapım seti Bu LEGO oyun setiyle birlikte basit bir yapım rehberi ve Instructions PLUS gelir. Akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif yapım rehberi, yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla LEGO yapımını gerçekten çocuk oyuncağı haline getirir. Çocuklar için havalı oyun setleri LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, hayal gücünü harekete geçiren özelliklerle dolu kara, hava ve deniz oyuncaklarıyla yaratıcılığı çocukların ellerine verir. Çocuklar her tür gerçekçi aracı keşfedebilir, eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde hikayeler ve senaryolar oluşturabilir.

Heyecan verici LEGO City Harika Araçlar evrenine etkileyici bir giriş olan bu çok modelli oyun setiyle çocukların yaratıcılığına hız kazandırın.

Kutuda ne var? Çocukların direksiyonu çalışan Baja yarış arabasını taşıyacak oyuncak bir SUV arazi aracı ve açılan rampalı bir römork yapması için gereken her şey, ayrıca 2 sürücü minifigürü ve harika aksesuarlar var.

SUV arazi aracına 2 minifigür sığar. Çocuklar Baja yarış arabasını sağa sola yatırarak sürebilir, ayrıca daha fazla aksiyon için bu oyun setini diğer orijinal LEGO setleriyle birleştirebilir!

Bu LEGO City Yarış Arabası Taşıma Aracı (60288) oyun seti, 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da her gün hediyesidir.

Yarış arabası taşıma aracı yapıldığında (römorku ve Baja yarış arabasıyla birlikte) yüksekliği 7 cm, uzunluğu 30 cm, genişliği 6 cm’dir.

LEGO aksesuarlarına oyuncak bir yarış kaskı, yangın söndürücü, ingiliz anahtarı ve çekiç dahildir.

Basılı bir yapım rehberi ve genç model yapıcıları için görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip interaktif bir yapım rehberi olan Instructions PLUS dahildir. Ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçasıdır.

LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara esin kaynağı olan özelliklerle dolu kara, hava ve su araçları ve eğlenceli karakterlerle çocukların yaratıcılıklarını, fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirir.

Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO yapım parçaları ile oynamak eğlencelidir ve katı sektör standartlarına uygundur. 1958’den beri bu hiç değişmedi.

LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 210

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%100
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.