629,95 TL
Standart Teslimat : 08 Ekim - 11 Ekim
Bu üründe kargo bedava!

LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Jipi 60301 Ürün Açıklaması

 

LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Jipi 60301 Hayvan Seven Çocuklar için Çizgi Dizi Karakteri içeren Yaratıcı Oyuncak Yapım Seti (157 Parça)

Çocuklar LEGO City Maceraları çizgi dizisi kahramanı Jessica Sharpe dahil bir hayvan kurtarma ekibi, ayrıca bir aslan, aslan yavrusu ve yumurtasıyla bir yılan içeren bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Jipi (60301) oyun setiyle sıradan kahramanlar olabilir. Heyecan verici vahşi hayvan kurtarma maceraları için yalnızca nehir parçasını, oyuncak su motosikletini ve 4x4’ü eklemeniz yeterli.Aile boyu eğlenceLEGO 4+ setleri çocuklara, arkadaşlarına ve ailelerine saatlerce eğlence sunar. Her set, basit bir yapım kılavuzu ve küçük çocuklara yardımcı olmak için bir Başlangıç Yapım Parçası ile birlikte gelir. 4+ setler ayrıca LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki Instructions PLUS’a da sahiptir. Yakınlaştırma ve döndürme özellikleri olan bu interaktif yapım kılavuzu sayesinde LEGO ile model yapmak çocuk oyuncağı.LEGO City’nin muhteşem dünyası LEGO City Vahşi Hayvan oyun setleri, gerçek hayattan olaylara dayalı hayali rol oyunlarını teşvik eden simgeleşmiş hayvanlar, gerçekçi ortamlar, havalı araçlar ve ilham verici karakterlerle çocukları aksiyonun merkezine koyar.

Olamaz! Bir aslan yavrusu, geçtiği çürük köprü yıkılınca bir piton yuvasının yakınlarında mahsur kalmış. Muhteşem jiple kurtarmaya yetiş! Aracın vinciyle nehirde bir geçit yap, sonra LEGO City çizgi dizi kahramanı Jessica Sharpe’ı, yılanı taşımaya gönder. Aslan ailesi tekrar bir araya geldiğinde kampa dönüp ekiple kutlama yemeği yedikten sonra bir sonraki vahşi hayvan kurtarma görevine çık!

•Bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Jipi (60301) oyun seti, hayvanları ve hayali oyunları seven 4 yaş ve üzeri çocuklar ve LEGO City Maceraları çizgi dizisinin hayranları için mükemmeldir.
•Kutuda ne var? Bu oyun setinde, çocukların oyuncak bir 4x4, su motosikleti ve savana sahnesi inşa etmesi için gereken her şey, ayrıca Jessica Sharpe, ormancı ve kaşif minifigürleri, aslan, aslan yavrusu ve yılan figürleri var.
•Çocuklar yıkılan köprü fonksiyonunu etkinleştirebilir, jipin vincini çalıştırabilir ve simgeleşmiş hayvanlar ve LEGO City Maceraları çizgi dizisi karakteri Jessica Sharpe ile gerçekçi vahşi hayvan hikayelerinin keyfini çıkarabilir.
•Doğum günleri ve başka özel günler için harika bir hediye fikridir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için saatlerce eğlence sunan bu set, daha fazla hayvan temalı macera için diğer LEGO City Vahşi Hayvan setleriyle birleştirilebilir.
•Yapıldığında oyuncak Vahşi Hayvan Kurtarma Jipinin yüksekliği 6 cm, uzunluğu 14 cm ve genişliği 7 cm’dir.
•LEGO aksesuarları arasında oyuncak bir yılan yumurtası, yılan kavrayıcı, 2 kasa, dürbün, telsiz, kamera, kemik, şişe, sosis ve saç fırçası bulunur.
•Bu LEGO 4+ oyun setinin içindeki basılı talimatlar, dijital yapım talimatları ve Başlangıç Yapım Parçası, ilk kez tanışanların bile kendi LEGO oyuncaklarını yapmanın gururunu yaşamasını sağlar!
•LEGO City Vahşi Hayvan oyun setleri, çocukları aksiyonun merkezine koyarak yaşamı eğlenceli bir şekilde betimleyen heyecan verici hikayeler ve senaryolar oynarken özgüvenlerini ve temel yaşam becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.
•Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO City yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur.
•Tüm LEGO parçaları, her bir yapım setinin katı global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için titizlikle test edilir.

Parça Sayısı: 157
Yaş Araşığı: 4 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.