799,9 TL
Standart Teslimat : 01 Haziran - 04 Haziran
Bu üründe kargo bedava!

LEGO City Gösteri Kamyonu 60294 Ürün Açıklaması

 

LEGO City Gösteri Kamyonu 60294 Yapım Seti; Çocuklar için Heyecan Verici Volanlı Gösteri Kamyonu Oyuncağı (418 Parça)

Bu birinci sınıf LEGO City Gösteriu (60294) oyun seti, muhteşem atlayışlar yapabilen volanlı bir gösteri motosikleti dahil, aksiyon dolu oyunlar için özelliklerle dolu. Çocukları motosikleti rampadan fırlatarak hedefur palyaçoyu oyuncak su tanklarını kullanmak. 3 LEGO City Maceraları çizgi dizi karakteri 4 minifigürle oyunlaştırmayı dahil etme var hemensı için yer şey!

6 Yaş ve Üzeri Çocuklar İçin Yap-Oyna Eğlencesi
Bu oyuncak seti, çocukların eğitimiyle ilgili yanı sıra, çoğaltılan yakınlaştırma, döndürme ve görselleştirme araçlarına sahip, ücretsiz LEGO Yapım Talimatları yönergeleri ile birlikte gelir.

LEGO City'nin İlham Veren İlham Kaynağı
LEGO City Gösteri setleri, gerçek eylemlere yaratmak için yaratmaya yönelik rol yapmak için gerçek etmek için yapmak. Daha da fazla heyecan için LEGO City Gösteriden oyun setleriyle birleştirme!

Göz kamaştıran aksiyonlu bir gösteride LEGO City TV palyaço Citrus Nate ve Incogn!tro'ya katıl! Volanlı motosikleti çalıştır, rampadan hedefini vurmak ve palyaço Citrus'u su tankına düşürmek. Muhteşem atlamalar ve inişler yap. Kamyonun üzerinden gidebilir mi? Dene ve öğren! Bu muhteşem Gösteri Kamyonunda, inanılmaz gösteriler yapmak için gerekli tüm ekipmanlar var.

•Volanlı bir gösteri motosikleti ve olağanüstü gösteriler yapmak için çılgın ekipmanlarla dolu bu birinci sınıf LE City Gösteri Kamyonu (60294) oyun setiyle aksiyon dolu oyunlara sahne hazırlayın.
•Kutuda ne var? Çocuklar için kullanıma sunulan su tankları, volanlı gösteri motosikleti için olan dev bir araç olması için gereken her şey, aksesuaryla 4 minifigür ve daha fazlası var.
•Bu inanılmaz oyuncak kamyonda, heyecan verici gösteri için uygun olan her şey var. Çocuklar gösteri yarışını fırlatarak su tankını çalıştırabilir ve harika atlamalar ve inişler gerçekleştirebilir.
•6 yaş ve üzeri çocuklar için bir doğum günü ya da sıradan bir gün hediyesidir. Daha da muhteşem LEGO City Gösterisi için bu seti serisi başka setlerle birleştirmeler.
•Yapıldığında Gösterinin kamyonunun 16 cm, uzunluğu 48 cm, 7 cm'dir.
•Pil masrafı Bu oyuncak araba kamyonu oyun setindeki gösteri motosikleti yapmak. Geri kalan şeyi küçük hayallerle canlandırın!
•Basılı bir yapım kılavuzu ve Kullanım Talimatları PLUS dahildir. Akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO Yapımları Talimatları içinde olan bu adım adım çocuk rehberi, LEGO modelleri yapma oyunu yapacaktır.
•LEGO City Gösteri setleri, gerçek gerçeklerden oluşan bir rol yapma oyununda etten volanlı gösteri tarzları, model yapılar ve karakterlerle çocuklar aksiyonun kalbine deneyebilir.
•Tüm LE City projelendirilebilir, uygun ve katı seviyede bir şekilde uygun alınabilir.
•LEGO City yapım parçaları, küresel güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, büyütülür, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Parça Sayısı: 418
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.