1299,9 TL
Standart Teslimat : 01 Haziran - 04 Haziran
Bu üründe kargo bedava!

LEGO City Gösteri Arenası 60295 Ürün Açıklaması

 

LEGO City Gösteri Arenası 60295 - Çocuklar için Yaratıcı Oyuncak Yapım Seti (668 Parça)

LEGO City Gösteri Arenası (60295) oyun seti, volanlı bir motosiklet ve gösteri bir gösteri için düzenekler içerir. Çocuklar oyuncak motorsikleti fırlatarak oyun bir halkanın oyunu geçirebilir, 2 havalı canavar arabala geri taklalar ve gösteriler gerçekleştirebilir ve farklı performanslar için gösteri modüllerini basit düzenleyebilir. 3 LEGO City TV karakter 6 minifigürle birlikte gelir.

6 Yaş ve Üzeri Çocuklar İçin Bir Yapım ve Oyun
Öğretimi basit gösteriler Arenası setine bir yapım kılavuzu ve PLUS PLUS içerir. Akıllı telefon ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları'ndan bir parça olan bu inşaat tasarımı, yakınlaştırma ve büyütülecek LEGO modellerini yapacaktır.

Çocuklar Gösterinin Yıldızı Olsun!
LEGO Gösteri setleri, yaratıcı City yapmak için gösteri yapmak için volanlı motosikletler, sanal araçlar, örnek yapılar ve karakterlerle çocuklar aksiyonun yürekte deneyebilir. Daha fazla eğlence ve heyecan için aksiyon dolu LEGO City Gösteriden oyun setleriyle birleştirmenin!

Volanlı motosikletini çalıştır ve LEGO City Gösteri Arenasına git. Muhteşem aksiyonlu bir gösteride LEGO City TV yıldızları Alex, Ann ve Dinamo Doug'a katıl. Geri takla atan, araba ezen canavar arabaları sür ve volanlı motosikleti fırlatarak dönen roketli bir ateşin saldırısından geçir! Televizyon için nefes kesen gösteriler sergile ve rekor kıranyumunda oynarken altınlar kupayı al!

•Havalı yarışmalar ve kalabalıkların nefesini kesen performanslarla dolu bu LEGO City Gösteri Arenası (60295) oyuncak setiyle aksiyon dolu oyunlara sahne hazırla.
•Kutuda ne var? Çocukların 2 canavar kamyonu, tavanı kapanabilen 2, bir halka, fırlatma rampaları, volanlı gösteri motosikleti, sosisli sandviç standı, podyum, 6 minifigür ve daha yapabilen arabaları için gereken her şey.
•Çocuklar, volanlı bir gösteri motosikleti ve araba ezen 2 canavar kamyonla harika gösteriler ve yarışmalar düzenleyebilirler. Daha da fazla eğlence için bu seti LEGO City Gösteri serisinden başka setlerle birleştirin!
•6 yaş üzeri çocuklar ve gösteri için çocuklar için günü ya da sıradan bir gün hediyesidir.
•Yapıldığından canavarın kamyonun 11 cm, uzunluğu 14 cm, 9 cm'dir.
•Pil masrafı Gösteri Arenası, hayalyle ve hayal gücüyle çalışmak.
•Temel ücretsiz bir yapım kılavuzu ve akıllı cihazlar için LEGO Yapım Talimatları içinde olan Talimatlar PLUS içerir. Bu projenin oluşturulması, model yapımı ustası olmalarını sağlar.
•LEGO City Gösteri setleri, yaratıcı hikayeleri ve gerçek hayat senaryolarına dayandırmak için canlandıran oyun ve karakterlerle çocukların aksiyonun kalbine.
•Tüm LE City projelendirilebilir, uygun ve katı seviyede bir şekilde uygunp alınabilir.
•LEGO City yapım parçaları, küresel güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, büyütülür, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Parça Sayısı: 668
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.