214,4 TL
Standart Teslimat : 04 Temmuz - 07 Temmuz
Bu üründe kargo bedava!

LEGO City Gösteri Yarışması 60299 Ürün Açıklaması

 

LEGO City Gösteri Yarışması 60299 - Çocuklar için Yaratıcı Oyuncak Yapım Seti (73 Parça)

 

Yarışmayı seven erkek ve kız çocuklar, tek tekerlek üzerinde inanılmaz gösteriler ve havada akrobatik hareketler yapmak için 2 volanlı motosiklet içeren bu LEGO City Gösteri Yarışması (60299) oyuncak setine bayılacak. Çocuklar ayrıca yeniden düzenlenebilen bir fırlatma rampasına ve ateş çemberli bir gösteri parkuruna sahip olacak. Muhteşem gösteri aksiyonu için sürücü ve LEGO City TV Duke DeTain mini figürlerini ekle!

 

5 Yaş Ve Üzeri Çocuklar İçin Dijital Bir Yapım Kılavuzu İçerir

Bu oyun seti, basılı bir adım adım yapım kılavuzu ve Instructions PLUS ile birlikte gelir. Akıllı telefon ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif yapım kılavuzu, yakınlaştırma ve görüntüyü döndürme araçlarıyla LEGO modelleri yapmayı çocuk işi haline getirir.

 

Çocuklar İçin Harika Bir Oyuncak

LEGO City Gösteri setleri, gerçek hayattan etkinliklere dayalı yaratıcı rol yapma faaliyetlerini teşvik etmek için volanlı motosikletler, gerçekçi yapılar ve eğlenceli karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine götürür. Daha da büyük ve çılgın gösteriler için LEGO City Gösteri evreninden oyun setleriyle birleştirin!

 

Volanlı gösteri motosikletini çalıştır ve aksiyon dolu gerçek gösteri maceralarında LEGO City TV kahramanı Duke DeTain’e katıl. Rampadan fırlayıp alev çemberinden geçerek tek tekerlek üzerine iniş yap! Sonra daha zor hale getirmek için daha uzun mesafeden atla ve çemberi yükselt. Bu zor yarışma daha da zorlaşmak üzere! İlk kim düşecek? Dene ve gör! Bu havalı oyun setiyle dur durak bilmeyen gösteri aksiyonunun keyfini çıkar.

 

• Çocuklar 2 volanlı motosiklet, bir gösteri parkuru ve bir LEGO City TV karakteri dâhil 2 sürücü içeren bu LEGO City Gösteri Yarışması (60299) oyuncak setiyle aksiyon dolu eğlencenin keyfini çıkarabilir.

• Kutuda ne var? Bir ateş çemberi, yüksekliği ayarlanabilen bir kule, inşa edilebilen LEGO alevleri, 2 volanlı gösteri motosikleti ve LEGO City TV’den Duke DeTain dâhil 2 sürücü mini figürü var.

• Çocuklar volanlı gösteri motosikletlerini çalıştırıp rampadan fırlatarak ateş çemberinden geçirebilir, sonra atlama mesafesini uzatıp çemberi yükselterek zorluğu arttırabilir!

• 5 yaş ve üzeri çocuklar ve gruplar için havalı bir doğum günü veya sıradan bir gün hediyesidir. Daha da fazla aksiyonlu yarışmalar ve gösteri eğlencesi için bu oyuncak setini LEGO City Gösteri serisinden başka setlerle birleştirin.

• Yapıldığında LEGO City Gösteri Yarışması oyuncak setinin yüksekliği 24 cm, genişliği 22 cm, derinliği 11 cm’dir.

• Pil gerekmez, bu set çocukların hayal güçleriyle ve volan teknolojisiyle çalışır!

• Basılı bir yapım rehberi ve Instructions PLUS dâhildir. Akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının içinde olan bu interaktif yapım kılavuzu, çocukların usta model yapıcıları olmasını sağlar.

• LEGO City Gösteri yapım setleri, yaratıcı hikâyeleri ve gerçek hayata dayalı yaratıcı rol yapma faaliyetlerini teşvik eden havalı araçlar ve eğlenceli karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine taşır.

• Tüm LEGO City yapım parçaları, birbiriyle uyumlu olduğundan ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabildiğinden emin olmak için katı sektör standartlarına uygundur.

• LEGO City yapım parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 73

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.