Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Koz Oyun Klon Aile Oyunu Ürün Açıklaması

 

KLON Nedir?

İnsanlığın neslini tükenmekten kurtaran teknolojinin insanlığın en büyük düşmanı olduğu bir dünyada iki tür arasında tüm zamanların en büyük savaşı yaşanıyor. Ve bu savaşı insanlar kaybetmek üzere. Son umut her şeyi geride bırakan bir grup insan. Bu görev başarısız olursa dünya çok farklı bir yer olacak.

Farklı karakterleriyle kalabalık grupların yeni eğlencesi olan Klon, oyuncularına her oyunda farklı bir senaryo sunuyor. İnsanların arasında saklanan klonları bulmak görevinizi başarıyla bitirebilmeniz için tek yol. Klonlar ise kimliklerini gizleyerek savaşı insanların kazanmasına engel olmalı. Kime güvendiğinize dikkat edin. Son aşamaya geldiğinizde en yakın dostunuzun bir klon olduğu ortaya çıkabilir.

 

Karakterler

Albay, Doktor, Hacker, Piyade, Yönetici

Her şeyini kaybetmiş bir savaşçı, doğruyu bulmaya çalışan bir doktor, geçmişinden kaçan bir genç kız ve hepsini bir araya getiren bir adam. Klon sizi bu dört farklı insanın dünyasına sokuyor. Tehlikelerle dolu, yapay zekâ kontrolündeki üste ilerleyebilmek için bütün karakterlere ve onların özel yeteneklerine ihtiyaç duyacaksınız.

Türler

İnsan, Klon

İnsanlar ve klonlar arasındaki savaşı durdurmanın yolu son bir görevden geçiyor. Bu görevde birbirinden farklı özelliklerde karakterlere sahipsiniz ama aranıza klonlar sızmış durumda. Her oyunda insan ve klon kartlarından birine sahip olacaksınız. Bu kartı kimseye göstermeyin ve kimliğinizi sakalayın. Her ne pahasına olursa olsun türünüzü kurtarın. Dünyanın geleceği size bağlı.

Senaryolar

Giriş, Gidişat, Sonuç

Göreviniz gizli üssün içinde bulunan çekirdeğe ulaşmak. Fakar bu görevi başarıyla tamamlayabilmeniz için önce karşınıza çıkan çeşitli zorlukları aşmalısınız. Tehlikeli koridorlar, kilitli kapılar ve sizi yok etmeye çalışan bir yapay zekaya rağmen karşınıza çıkan her senaryoyu geçip sonuca başarıyla ulaşmalısınız. Bu yolda tek başınıza olmayacaksınız, yanınıza kimi aldığınıza dikkat edin.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.