470,0 TL
Standart Teslimat : 13 Temmuz - 16 Temmuz
Bu üründe kargo bedava!

Jurassic World Saldırgan Dövüşçü Dinozor HBT41 Ürün Açıklaması

 

Saldırgan Dövüşçü Scorpios Rex - Hibrit Dinozor Tahribatı Serbest Bırakıldı!

Jurassic World: Bu oyuncak dinozor, pençe vuruşu ve zehirli kuyruk saldırılarıyla dehşet saçıyor. Dinazor severler cesaret edebilirse oynamak için eve götürebilir!

 

Bu büyük dinozor aksiyon figürünün tüm güçle kolu uzatıp vurma ve yakalamasını harekete geçiren bir düğmesi var! DİKKATLİ OLUN!

Başka bir düğme ise ısırma ve kükreme hareketlerini etkinleştirir. Korkutucu görünüşe ve agresif hareketlere sahip bu dinozor, vahşi kükremesiyle dehşet saçıyor.

 

Zehirli dikenleri olan sürprizli kuyruk savurma saldırısına dikkat edin! Scorpios Rex mücadeleye hazır. Kuyruğunu yana çekin ve izleyin.

 

Dinozor Hikayeleri!

Dinozorları seven 4 yaş ve üzeri çocuklar, tahmin edilemez hareketleri ve gerçekçi görünümüyle yaklaşık 45 cm uzunluğundaki Saldırgan Dövüşçü Scorpios Rex ile mükemmel hikayeler yaratacak ve aksiyon dolu oyunlar oynayacak.

 

Jurassic World: Kretase Kampı'ndan ilham alınarak tasarlanan yepyeni bir dinozor olan Saldırgan Dövüşçü Dinozor Figürü çok hızlı, tehlikeli ve öngörülemez bir yaratık! Zehirli dikenleriyle de korku salıyor. Güçlü pençe vuruşu, ısırma ve kükreme sesi ile kuvvetli kuyruk savurma saldırısı özelliklerine sahip bu büyük Saldırgan Dövüşçü Dinozor Figürü ile çocuklar serinin tüm aksiyonunu yeniden yaşayabilir! Pençe vuruşu hareketi için düğmeye basarak tüm güçle kolu uzatın ve vurup yakalama saldırısını gerçekleştirin. Güçlü ısırık ve kükreme sesi için diğer düğmeye basın. Sürpriz kuyruk savurma saldırısında kullanılan yaylı hareket için Saldırgan Dövüşçü Dinozor Figürü'nün kuyruğunu geri çekin. Saldırgan Dövüşçü Dinozor, diğer dinozorları ve kampçıları avlamaya çalışıyor. DİKKATLİ OLUN! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Saldırgan Dövüşçü Dinozor Figürü, Jurassic World: Kretase Kampı animasyon çizgi dizisindeki korkutucu zehirli dikenleriyle hızlı, tehlikeli ve öngörülemez dinozordan ilham alınarak tasarlandı!

Daha büyük olan bu dinozor aksiyon figürü; güçlü vuruş, ısırma ve kükreme sesi ile kuvvetli kuyruk savurma saldırısı özelliklerine sahiptir.

Tüm güçle kolu uzatıp vurma ve yakalama saldırısı için ilk düğmeye basın.

Güçlü ısırma ve kükreme sesi için ikinci düğmeye basın. Sürpriz kuyruk savurma saldırısında kullanılan yaylı hareket için kuyruğu geri çekin.

Özellikle dinozorları ve aksiyon dolu heyecanlı oyunları seven Jurassic World hayranı 4 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir.

Dinozorlarla eğlenceyi zirveye çıkarmak için Jurassic World Facts uygulamasını (Android ve iOS) indirebilirsiniz. Uygulamayla dinozorunuzu tarayıp canlanmasını izleyebilir, kükremelerini duyabilir, dinozorlarla ilgili eğlenceli bilgiler edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

3 x AG13/LR44 pil ile çalışır. Piller kutuya dahildir.

Ebat: 43 x 10 x 25,5 cm.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.