Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Jurassic World Dinozorlarla Mücadele Kamyonu GWD66 Ürün Açıklaması

 

Jurassic World: Dominion'dan ilham alan Dinozorlarla Mücadele Kamyonu ile heyecan dolu anlara ve maceralara hazır olun. Tekerlekleri gerçekten dönen bu arazi tipi araç, kaçan dinozorları yakalamaya hazır! Eğlence dolu bu araçta fırlatıcı ve sakinleştirici dart, dinozorları kaldırmak için dönen vinç ve taşıma için düz bir bölme bulunur. Arkadaki esnek zincirler, yakalanan hayvanı yerine sabitler. Ancak dinozorlar karşı koyabilir, aracın ayrılabilir yan kısmına ve ön kabinine zarar verebilir. Kutuyu açar açmaz oynamaya başlayabilmeniz için sete velociraptor figürü dâhildir. Artırılmış gerçeklik ile bu velociraptor'un CANLANMASINI sağlayın ve dijital ortam mücadelelerinin tadını daha uzun süre çıkarın. Ücretsiz Jurassic World Facts uygulamasında dinozorun gizli DNA kodunu akıllı cihazla tarayın. Uygulamadaki dijital yakalama oyununda ek avantajlar elde etmek için aracın üzerindeki DNA kodunu tarayın. Akıllı cihaz dâhil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Jurassic World: Dominion'ın heyecanlı maceralarından ilham alan ve yaklaşık 30 cm uzunluğunda olan bu Dinozorlarla Mücadele Kamyonu, çok sayıdaki aktif oyun özelliğiyle macerayı evinize taşıyor.

Kaçan dinozorları takip etmek ve sakinleştirebilmek için aracın tekerlekleri ve üst kısmına monte edilmiş büyük bir fırlatıcı bulunur. Dinozoru taşımak için yakalama pençeli dönen vinçle kaldırın, büyük bölmeye yerleştirip esnek zincirlerle yerine sabitleyin.

Bu devasa hayvanlar karşı koyduğunda, aracın yan kısmı ve ön kabini gibi parçaları ezilebilir. Oyuna hemen başlayabilmeniz için velociraptor figürü dâhildir.

Kutusundan çıkar çıkarmaz oyuna hazır olan bu araç, aktif ve dijital dinozor oyunu tutkunları ile Jurassic World hayranları için harika bir hediyedir.

Ücretsiz Jurassic World Facts uygulamasını (Android ve iOS) indirin ve dinozor oyunlarının GERÇEĞE dönüştüğüne tanık olun. Artırılmış Gerçeklik seçeneklerini etkinleştirmek için dinozorun gizli DNA kodunu bulun ve akıllı cihazla tarayın. Akıllı cihaz dâhil değildir.

Görsel etkinliklerle öğrenme imkânı sunan AR sayesinde çocuklar laboratuvarda dinozoru inceleyebilir, termal mod ve röntgen modu gibi farklı modları keşfedebilir. Ardından AR ile dinozor maceralarını dünyamıza getirebilirler ve dinozorları istedikleri yerde ortaya çıkararak oyun heyecanını zirveye taşıyabilirler.

Dijital yakalama oyununu uygulamada da oynayın! Oyun içi ek avantajlardan faydalanmak ve yakalama deneyimini geliştirmek için aracın üzerindeki DNA kodunu tarayın.

Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.