0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
750,0 TL
Standart Teslimat : 24 Ocak - 28 Ocak
Bu üründe kargo bedava!

Hot Wheels Mega Garaj Oyun Seti GTT95 Ürün Açıklaması

 

Garajın merkezinde, arabaları katlara götüren ve piste bırakan sarmal bir asansör bulunur. Çocuklar, asansörü döndürme koluyla kontrol ederek arabaların diğer maceralara devam etmesine ya da otoparktaki bir alana park edilerek sergilenmesine karar verebilir.

Döndürme kolunu çevirerek sarmal asansörü kontrol edin ve 60'tan fazla Hot Wheels aracı alabilen oyun setinde arabaları hareket ettirin. Set bir araç ile birlikte gelir (diğer araçlar ayrı satılır).

Aracı dönen rampada park etmek veya aşağıya doğru devam etmesini sağlamak için yönlendiricileri kullanın.

Bu dev setteki basarak çalıştırılan özellikleri kullanarak gerçekçiliği bir üst seviyeye taşıyın ve hikâye anlatımı olasılıklarını artırın.

 

Efsanevi Bir Pist İnşa Edin!

Tabandaki birçok bağlantı noktasını kullanarak seti diğer Hot Wheels pist setleri (ayrı olarak satılır) ile birleştirin. Ayrıca çocuklar dört seviyenin her birindeki çıkış noktalarına meşhur Hot Wheels turuncu pist parçalarını (ayrı olarak satılır) bağlayabilir.

Oyun seti, tabandaki birçok bağlantı noktası kullanılarak diğer Hot Wheels setleri ile birleştirilebilir.

Turuncu pist parçalarıyla birleşmeyi sağlayan ek dört çıkış noktası sayesinde en muhteşem şekil ve yapı elde edilebilir.

Paketi açar açmaz oynamaya başlamak için bir 1:64 ölçekli Hot Wheels aracı dâhildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Garajda yaklaşık 60 araç saklanabilir.

Ebat: 49,5 x 32,4 x 74,8 cm

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.