Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Disney Frozen 2 Müzikli Kraliçe Elsa Bebek F3527 Ürün Açıklaması

 

Disney Karlar Ülkesi 2 filminde Elsa, Erindel'deki evini terk ederek Büyülü Orman'a gidiyor ve gerçek benliğini keşfetmek için bir maceraya atılıyor.

Kraliçe Elsa oyuncak bebeği, Disney Karlar Ülkesi 2 filminden "Into the Unknown" şarkısının bir bölümünü enstrümantal çalarken çocuklar da bu şarkıyı söyleyebilecek. Elsa'nın gövdesinde şarkının ritmine göre yanıp sönerek dans eden elmas şekilli ışıklar var. Çocuklar kutuyu açar açmaz müzikal eğlencenin başlayabilmesi piller kutuya dâhil. Bebeğin sırtındaki düğmeyi "Beni Dene" modundan "Oyun" moduna getirin ve ardından müziği başlatmak için bebeğin kolunu kaldırın. Çocuklar, Elsa'nın filmden ilham alan çıkarılabilir mavi beyaz eteğini ve ayakkabılarını da çok sevecek.

Disney bebek koleksiyonunuzu genişletmek ve müzikal maceraları devam ettirmek için Kraliçe Anna oyuncak bebeği de dâhil olmak üzere diğer Karlar Ülkesi oyuncaklarına da göz atın!

İçindekiler

Oyuncak bebek, etek, bir çift ayakkabı ve kullanım kılavuzu.

ŞARKI VE IŞIKLAR

Disney “Karlar Ülkesi / Frozen 2” filminden “Into the Unknown” şarkısının bir bölümünü enstrümantal dinlemek için Elsa bebeğin kolunu kaldırın ve elmas şekilli ışıkların ritimle dansını izleyin.

OYUNCAK BEBEK AKSESUARLARI

Bu Elsa oyuncak bebeğin gövdesinde elmas şekilli ışıklar yanıp sönüyor; ayrıca bebek filmden ilham alan, çıkarılabilir mavi beyaz bir eteğe ve bir çift ayakkabıya sahip.

3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK

Disney Karlar Ülkesi filmlerinin hayranları, bu müzikli Elsa oyuncağıyla filmden sahneleri canlandırırken veya kendi hikâyelerini oluştururken çok eğlenecek.

PİLLER KUTUYA DÂHİL

Çocuklar, Müzikli Elsa oyuncak bebekleriyle kutudan çıkar çıkmaz oynamaya başlayabilir. Kullanma kılavuzu da kutuya dâhildir.

KRALİÇE ANNA

Disney Karlar Ülkesi 2 filminden müzikler dinlemek için efsanevi kardeşleri bir araya getirin ve Kraliçe Anna bebeğine de göz atın.

Ebat: 27,5 cm

Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri

Pil: 3 adet A76 düğme pille çalışır. Demo piller kutuya dâhildir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.