49,0 TL
Standart Teslimat : 16 Ağustos - 19 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Cosmosart Mandala Metal Ağaç Ürün Açıklaması

 

Karton Kanvas Mandala 30 x 30 cm; 6 adet Jumbo Boyama Kalemi ve 1 adet asma aparatı hediyeli. Kendinden dekoratif dijital çerçeve görünümlü ( ahşap ya da metal çerçeve isteğe göre ) ; her yaştan sanatseverlerin kendi yaratıcılıkları ile boyayarak, sosyal alanlarını renklendirecekleri 10 çeşit farklı Mandala. Artık duvarlarınızı kendi sanat eserleriniz ile süsleyebilirsiniz.

 

30 x 30 cm Karton kanvas mandala , %100 geri dönüşümlü %100 doğal karton ve kâğıt malzemeden üretilmiştir. 6 Adet Jumbo boyama kalemi ve 1 adet asma aparatı hediyelidir.  5 adet Ahşap çerçeve görünümlü 5 adet Metal çerçeve görünümlü olarak satışa sunulmuştur. Mandala ürünümüzün arkasından istediğiniz ürünü ahşap çerçeve ya da metal çerçeveli olarak seçerek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca her türlü kalem ve boya ile kullanılabilir. Mandala boyamak, dikkati arttırır. İnsan beyninin sağ ve sol lobunun senkronize hareket etmesine destek olur. Kişinin yaratıcılık ve farklı düşünme kabiliyetinin artmasına yardımcı olur.

Mandala Nedir: Daire ya da merkez anlamına gelen mandala, Sanskritçe bir kelimedir. Eski Hint yazıtlarında mandalalar, yaratıcılık, varoluş ve evren ile daha derin bir bağlantının sembolü olarak kabul görür. Günümüzde ise odaklanmayı güçlendirmek, stres ve kaygı ile başa çıkmak ve kendini keşfetmek gibi amaçlar için kullanılan mandala, yaratıcılığı arttırmakta önemli bir araçtır.

Mandala’ nın Yararları: Mandala boyamak, en kreatif stres giderme yöntemlerinden biridir. Kişinin içsel benliğiyle iletişim kurmasına yardımcı olur. Kaygılarından arınma ve rahatlama hissi yaratan mandala, içinizdeki sanatçı ruhunu serbest bırakmanızı sağlar.

Mutluluk ve iç huzur için güçlü bir oyuncu olan mandala, uyku problemlerinin hafifletilmesine de destekleyicidir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.