660,25 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit Fırsatı!
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
Bu üründe kargo bedava!
;

Cluedo Harry Potter İngilizce Kutu Oyunu F1240 Ürün Açıklaması

 

CLUEDO HARRY POTTER

Cluedo oyununun Harry Potter versiyonunda Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndan bir öğrenci ortadan kayboldu. Bu gizemli kayboluşun sırrını kim çözebilecek? Harry, Ron, Hermione, Ginny, Luna veya Neville karakterlerinden biri olarak oynayan çocuklar, oyunda kim kayboldu, hangi büyü kullanıldı ve saldırı nerede gerçekleşti sorularının yanıtlarını bulmaya çalışıyor. Harry Potter hayranları Hogwarts oyun alanı üzerindeki Postane, Ganimet Odası ve diğer Büyücüler Dünyası yerlerini hatırlayacaklardır. Hogwarts zarında bina armalarından biri gelirse oyun alanında o binanın köşesindeki çarkı saat yönünde bir kademe çevirin ve ne geldiğine ya da Karanlık İşaret'in belirip belirmediğine bakın. Gizli geçitleri, değişen merdivenleri ve hangi kapıların kullanılıp kullanılamayacağını ortaya çıkarabilir veya Karanlık İşaretle karşılaşabilirsiniz. Hogwarts içinde bir mekândan diğerine geçin ve diğer oyuncular kartlarını gösterdikçe olasılıkları azaltın. Oyunculardan biri vakayı çözdüğünü düşünüyorsa Dumbledore'un odasına gider ve bir suçlamada bulunur. Doğru suçlamayı yapan oyunu kazanır. Bu kutu oyunu, 8 yaş ve üzeri çocuklar içindir.

Oyun kılavuzu Türkçe, kartlar ve diğer tüm oyun içeriği İngilizcedir.

İçindekiler: Oyun alanı (4 karton çark ve 4 plastik perçin ile), 6 piyon, 93 kart (6 Öğrenci kartı, 21 Gizem kartı, 33 Yardım kartı, 33 Karanlık Deste kartı), 6 Şüpheli pulu, 6 Nesne pulu, 40 Bina Puanı pulu, zarf, 2 normal zar, 1 Hogwarts zarı, İpucu defteri, çıkartma kâğıdı, oyun kılavuzu.

Harry Potter'dan İlham Alıyor: Karakterleri ve çizimleri Wizarding World Harry Potter evreninden ilham alan Cluedo Harry Potter, gizem çözme kutu oyunudur. Oyun kılavuzu Türkçe, kartlar ve diğer tüm oyun içeriği İngilizcedir.

Kim, Ne İle Nerede: Çocuklar; Harry, Ron, Hermione, Ginny, Luna veya Neville karakterlerinden biri olarak oynayıp oyun alanında dolaşarak kim kayboldu, hangi büyü kullanıldı ve suç nerede işlendi sorularının yanıtlarını bulmaya çalışıyor.

Değişen Oyun Alanı: Oyuncular oyun alanının köşelerinde bulunan çarkları döndürerek gizli geçitleri, hareketli merdivenleri ve hangi kapıların kullanılıp kullanılamayacağını ortaya çıkarabilir veya Karanlık İşaretle karşılaşabilirler.

8 Yaş ve Üzeri Çocuklar İçin: Cluedo oyununun bu versiyonu Harry Potter hayranları için harika bir hediyedir. Harry Potter filmleri serisinden esinlenen kutu oyunu 3-5 oyuncuyla oynanır, 8 yaş ve üzeri çocuklar içindir.

Gizem Çözme Oyunu: Çocukken oynadığınız orijinal Cluedo oyununu hatırlıyor musunuz? Çocuklarınızı, oyuncuların suçun kim tarafından, ne ile nerede işlendiyi bulmaya çalıştıkları klasik gizem çözme oyunuyla tanıştırın.

Oyuncu Sayısı: 3 ila 5 oyuncuyla oynanır.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.