4/5 - 18 Kişi Yorum Yap
62,95 TL
89,9 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 03 Ağustos - 06 Ağustos
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

CGC Sihirli Balık - Canlı Balık Yetiştirme Kiti Ürün Açıklaması

CGC Sihirli Balık - Canlı Balık Yetiştirme Kiti

Sihirli Balık nedir?

Killifish cinsi balığın öğretici yetiştirme kitidir. Kitimiz sayesinde bu inanılmaz canlıların yaşam döngüsünü inceleyip, yumurtaların biyolojik gelişiminden doğuşuna, yavru döneminden yetişkinliğe kadar olan süreci yakından takip edebilirsiniz ve bu hayvanları canlı olarak gözlemleyebilirsiniz.

 

Killifish Yaşam Döngüsü

Kurak sezon yaklaştığında, dişi balıklar yumurtlar. Yumurtaların biyolojik gelişimi kurak dönemde duraklar. Yavrular aylarca yumurtadan çıkmayı bekler. Yağmur dönemi başladığında yavrular yumurtadan çıkar. 6 ile 8 hafta arasında erişkinliklerine ulaşırlar ve bu döngü hiç durmadan devam eder.

 

İhtiyacınız Olan

Işık Kaynağı

Oda Sıcaklığında içme suyu

 

Set Nasıl Hazırlanır?

Kitimizin içerisinden çıkan toprak karışımını oda sıcaklığında bulunan içme suyuna eklediğiniz zaman, 1 ile 48 saat içerisinde yavruların canlandığını gözlemleyeceksiniz. Yumurtadan ilk çıktığında çok küçük olan bu yavruları kitimizin sağladığı büyüteç sayesinde gözlemleyebilirsiniz. Düzgün bakıldığı ve talimatlara uyulduğu taktirde yavrularınızın 6-8 hafta içerisinde erişkinliklerine ulaştıklarını görebilirsiniz.

 

Kutu İçeriği

1 Adet Yetiştirme Kabı

Sihirli Balık Yumurtaları

1 Adet Yumurta Çıkartma Kabı

1 Adet Büyüteç

1 Adet Pastör Pipeti

 Akvaryum kumu

2 Çeşit Yem

2 Adet Kürdan

Kullanım Kılavuzu

 

 

Puanlamalar
%55,6
%22,2
%11,1
%5,6
%5,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.02.2021

Çok harika

Güzel bir ürün sabır gerekiyor bir okadar zevkli ben çok beğendim bende sipariş vericem

19.12.2020

Güzel bir ürün

Ben üründen bu mağazada yeniden sipariş vericem benim çok hoşuma gitti çünkü

19.12.2020

çok güzel

benim çok hoşuma gidiyor çünkü yavru balık yetiştiriyoruz emek harcıyoruz yani sonuçta o yavruların bakımıda kolay değil ve set dört dörtlük ben adeta bir bilim seti diyorum buna kesinlikle sadece bir balık olarak bakılmamalı diye düşünüyorum ben çok beğeniyorum hoşuma gidiyor

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.