Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Barbie'nin Yemek Arabası Oyun Seti Ürün Açıklaması

Barbienin Yemek Arabası; Çok Sayıda Oyun Alanı Ve 30'dan Fazla Gerçekçi Oyuncak Figür Biip  Biip!

Yemek  Arabası  ile  lezzet  ve  eğlence  dolu  bir  yola  çıkmaya  hazır  mısın?  Lezzetli  yemekler  yapıp  servis  etmeyi  seviyorsan  bir  seyyar  büfe  işletebilirsin!  Araç  45  cm  uzunluğundadır.  Dış  kısmında  Barbie®  temalı,  rengarenk  yiyecek  resimleri  bulunur.  Yiyecekleri  hazırlamak  ve  servis  etmek  üzere  ocak  ve  ızgara,  smoothie  istasyonu,  servis  barı  ve  saklama  dolapları  gibi  oyun  alanları  açılır.  Yemek  arabası  içinde  ayrıca  ayaklı  menü  panosu,  kaplar,  mutfak  gereçleri,  servis  tepsileri,  tabaklar,  patates  kızartması  için  fritöz,  smoothie  için  blender,  gıda  malzemeleri,  soslar  ve  acıkan  müşterilerinin  oturabileceği  sandalye  gibi  30'dan  fazla  aksesuar  bulunur.  Dahası,  gerçekçi  bir  oyun  için  bazı  figürler  Barbie®  bebeğin  (ayrı  olarak  satılır)  tutabileceği  kısımlara  sahiptir.  Barbie acaba  ne  pişiriyor?  Müşteri  seçimini  yaptıktan  sonra  Barbie®,  kasaya  geçebilir.  Doyasıya  eğlence  için  set,  Barbie®'nin  Seyyar  Büfesi™ile  30'dan  fazla  hikaye  anlatma  aksesuarı  içerir.  Özellikle  yemek  yapmayı,  müşterilere  hizmet  etmeyi  ve  mutfak  becerilerini  geliştirmeyi  seven,  3  yaş  ve  üzeri  çocuklar  için  mükemmel  bir  hediyedir!  Renkler  ve  süslemeler  çeşitlilik  gösterebilir.

Barbie'nin Yemek Arabası™ ile mobil restoranını işletebilir ve müşterilere lezzetli yemekler hazırlayabilirsin.

Dışı kısmında Barbie® temalı renkli resimler bulunan 45 cm uzunluğunda araç ve oynayarak yaratıcı ifadeleri geliştirmeye uygun 30'dan fazla yemek arabası aksesuarı içerir.

Yemek arabasında, yiyecekleri hazırlamak ve servis etmek için ocak ve ızgaranın, smoothie istasyonunun, servis barının ve saklama dolaplarının dahil olduğu oyun alanları açılır.

Yemek arabasında ayrıca ayaklı menü panosu, kaplar, mutfak gereçleri, servis tepsileri, tabaklar, patates kızartması için fritöz, smoothie için blender, gıda malzemeleri, soslar ve acıkan müşterilerinin oturabileceği sandalye gibi 30'dan fazla aksesuar bulunur.

Barbie bebek (ayrı olarak satılır) müşterilerine salatalar, hamburgerler, taco'lar, patates kızartmaları ve diğer pek çok lezzetli yiyeceği hazırlayabilir! Müşterinin siparişi hazır olduğunda Barbie®, kasaya geçebilir.

Gerçekçi bir oyun için hikaye anlatımı figürlerinin bazıları, Barbie® bebeğin tutabileceği kısımlara sahiptir.

Özellikle yemek arabası meraklısı, en yeni yemek pişirme ipuçlarını ve becerilerini öğrenmeye hevesli 3 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir!

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.