Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Baby Alive Sevimli Bebeğim Oyun Seti Ürün Açıklaması

Baby Alive Sevimli Bebeğim o kadar tatlı sesler çıkarıyor ki minikler onunla oynamaktan hiç bıkmayacak. Sevimli Bebeğim onunla ilgilenilince gerçek bebek sesleri çıkarıyor; gülüyor, ağlıyor, esniyor, mızmızlanıyor ve mırıldanıyor. Yatağına konduğunda ve uyandırıldığında karşılık veriyor. Sakinleşmesi için emziği ağzına konduğunda emme sesleri çıkarıyor. Emziği çıkarıldığında bile gerçek bebek sesleriyle karşılık veriyor. Kutuya; oyuncak bebek, giysisi ve emzik dahil.

 

İçindekiler: Baby Alive oyuncak bebek, giysisi ve emzik.

 

Baby Alıve Sevimli Bebeğim 10 Farklı Ses Çıkarıyor: Bu Baby Alive oyuncak bebek, çocuğunuz onunla ilgilendiğinde 10 farklı gerçek bebek sesi çıkarıyor; gülüyor, ağlıyor, esniyor, mızmızlanıyor ve mırıldanıyor.

Oyuna Karşılık Veriyor: Baby Alive Sevimli Bebeğim ile oyun saati çok özeldir! Bu tatlı interaktif oyuncak bebek, çocuklar onu uykuya yatırdığında esniyor ve uykulu sesler çıkarıyor. Çocuklar onu uyandırmak için kucağına aldığında bebek de onlara karşılık veriyor.

Emziğini Tanıyor: Emziği ağzındayken emme sesleri çıkarıyor. Çocuklar emziği çıkardığında emziğini istediği için mızmızlanma sesleri çıkarabiliyor veya işi bittiğinde kıkırdayabiliyor ya da hıçkırabiliyor!

Bebeğe Çıkarılabilir Giysisini Giydirin: Çocuklar eğlenceli aktiviteler için onu giydirirken eğlenebilsin diye çıkarılabilir giysisi kutuya dahildir.

3 Yaş Ve Üzeri İçin İdeal Bir Hediye Seçeneği: Oğlunuz, kızınız veya torununuz için harika bir hediyedir. Oyuncak bebek, 3 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar içindir.

 

Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri içindir.

 

Uyarı: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Not: Paket bağları/paketleme malzemeleri bir yetişkin tarafından çıkarılıp atılmalıdır.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.