Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


Orijinal Yoga Sistemi forma girmek ve formda kalmak için etkili bir araçtır. Orijinal Yoga Sistemi
teknikleri sayesinde bedende uzun ve yağ içermeyen kaslar gelişir, dayanıklılık artar. İç organlar masaj etkisi ile canlanır, hormon al sistem düzene girer, sindirim sistemi aktifleşir. Sinirler gevşer, gerginlik atılır. Tatminlik artar ve böylece yemek yeme dürtüsü rahatlıkla kontrol altına alınır. Düzenli şekilde Orjinal Yoga Sistemi uygulayanlar zorlanmadan, hızlı şekilde ve kalıcı olarak kilo verirler.

Yoga duruşları sayesinde omurga esnek, güçlü ve sağlıklı kalmaktadır. Asana olarak adlandırılan duruşlar omurgayı çeşitli biçimlerde çalıştırarak esnetir, yumuşatır ve sağlıklı hale getirir. Merkezi sinir sistemi oksijenli kanla beslenir ve güçlenir. Vücut çalışmaları eklemleri esnetir, kasları güçlendirir ve uzatır, iç organları uyarır ve canlandırır.

Bloke olmuş enerjiyi serbest bırakılır, beden enerjik ve canlı olur. Tüm beden, organlar ve kaslar besleyici maddeler, oksijenli kan ve biyoenerjiyle yıkanır. Her bir hücre arınır, yenilenir ve canlanır. Solunum, sinir, kardiyovasküler, dolaşım, sindirim ve boşaltım sistemleri daha sağlıklı hale gelir ve verimli çalışır. Beyin fonksiyonları düzene girer, zihin keskinleşir, stres atılır ve yorgunluk giderilir.
Orijinal Yoga Sisteminde verilen duruşları doğru şekilde uygulayan insan çeviklik, denge, dayanıklılık ve büyük canlılık kazanmaktadır. Asana'ların uygulanması bedendeki her kası, siniri ve bezi çalıştırmaktadır. Bu çalışma fiziğin düzgün, şekilli, güçlü ve esnek olmasını sağlar; yorgunluğu yok eder ve sinirleri sakinleştirir. Birey sağlıklı bir bedene, huzurlu ve mutlu bir yaşama kavuşur.Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Orijinal)

Süresi (dk): 63
Çekim Yılı: 2011

 

Puanlamalar

%0
%100
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.