Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


Kundalini kuyruk sokumundaki Muladhara Çakra merkezinde yer alan, bedende uyumuş halde bulunan potansiyel güç veya enerjidir. Bu teknikler sayesinde bireyin genelde kullanılmayan güç veya potansiyellerini geliştirebilmesi olanağı doğacaktır. Organizma daha güçlü, dayanıklı ve enerjik bir hal a alacak, tüm organ ve sistemler canlanarak daha verimli çalışacaktır.
Beynin genelde uyuşuk halde olan kullanılmayan bölgeleri aktifleşecek ve kullanılmaya başlayacaktır.

Kundalini enerjisini uyandırmak için teknikler sunulmaktadır. Bu uygulama boyunca günlük monoton deneyimlerin sınırlı bilinç hallerini aşmak, herkesin içinde var olan ama kullanılmayan gizemli evrim enerjisini keşfetmek ve potansiyel yetenekleri geliştirmek için yol
gösterilmektedir. Doğru ve sistematik uygulamalar ile çarka merkezini canlandırmak, fiziksel ve zihinsel işlevleri düzenlemek ve Kundalini enerjisinin yükselmesini sağlamak mümkün olabilmektedir. Kundalini teknikleri sınırsız potansiyeller içeren çok geniş bir konudur. Bu tekniklerin doğru uygulanması tecrübe gerektirir.

Büyük Üstad Akif Manaf , uzun yıllardır sürdürdüğü bilimsel araştırmaların ve pratik uygulamaların sonucunda hazırladığı bu dvd de uygulayıcıların üstün bir ruh sağlığına doğru yolculuk etmesine yardım ediyor Kundalini enerjisini bilinçli, güvenli ve etkili bir şekilde uyandırılıp harekete geçirilişini, fiziksel, zihinsel ve ruhi düzeyde yararlanmanın yollarını aktaran bu eser kişisel potansiyellerin en üst düzeye çıkarılmasına yardım ediyor.Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)

Süresi (dk): 47

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.