0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
15,99 TL
19,99 TL %20
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 18 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 19 Ekim
Standart Teslimat : 21 - 23 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Film Açıklaması


 • Güneş Enerjisi İle Bağlantı tekniğinden tam şekilde faydalanmak için bu uygulama
  Olduğu gibi yapılmalıdır.
 • Bu DVD'de sunulan şekilde uygulandığında Güneş Enerjisi İle Bağlantı tekniği fakındalığını artırmak, sağlık ve ferah sağlamak için ideal bir tekniktir.

  Güneş canlılığın simgesidir. İnsan bedeninde Pingala enerjisi kanalı güneşi temsil etmektedir. Güneş enerjisi ile bağlantı, bedende akan güneş enerjisini canlandırma tekniği ve dinamik şekilde yapılan duruşlar grubudur. Güneş Enerjisi İle Bağlantı tekniği bedenin bütün iç organlarını, kasların, eklemlerini gevşetmek, esnetmek, masaj yapmak ve canlandırmak için çok etkileyici bir yöntemdir. Bu teknik çok yönlüdür ve uygulanması hayatı sağlıklı, enerjik ve canlı kılar. Bu yöntem aynı zamanda farkındalığın artmasına, bilincin genişlemesine ve ruhsal uyanışa neden olmaktadır.
  Güneş Enerjisi İle Bağlantı üç elementten oluşmaktadır: Form, enerji ve ritim. On iki duruş yaşam enerjisini çoğaltarak bedenin enerjisel alanını aktifleştirmektedir.
  Duruşların düzenli ve ritimli ardıllıkla yapılması evrenin ritimlerini, günün yirmi dört saatini, yılın on ki Güneş fazını ve bedenin biyoritimlerini yansıtmaktadır. Bu form ve ritmin beden/zihin kompleksine uygulanması daha dolu ve daha dinamik hayat veren dönüştürme gücü oluşturur.
  Güneş Enerjisi İle Bağlantı tekniği endokrin, dolaşım,solunum ve sindirim sistemleri dahil bedenin bütün sistemlerini canlandırmakta ve dengelemektedir.Bu uygulama epifiz bezi ve hipotalamusu etkileyerek epifiz dejenerasyonu ve kireçlenmesini önlemektedir.Nefes alış verişlerin bu teknikte uygulanan fiziksel hareketlere senkronize edilmesi bireyin derin ve ritmik solumasını garantiye almaktadır. Bu uygulama akciğerlerden aktif bir şekilde karbondioksit attırarak, onları bol miktarda  Disk Sayısı: 1

  Dil Seçenekleri
  Türkçe(Orijinal)
  İngilizce(Dublaj)

  Süresi (dk): 47
  Çekim Yılı: 2011

   

 • Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız