Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


1955 yılında, adının J. R. Cash olduğunu söyleyen genç bir gitarist, ünlü olmak amacıyla Memphis’teki Sun Stüdyoları’na gelir. Amerikan kültürünün üzerinde silinmez bir iz bırakacak adamın şöhrete ilk adımlarıdır bunlar. Gitarında dolaşan parmakları, demirden daha keskin ve kararlı bakan gözleri ve kapkara, derin bir geceyi andıran sesiyle daha önce hiç duyulmamış bir hayatı anlatmaktadır... Şöhretinin ilk günlerini ateşleyen farklı karakteri ve insanlar üzerinde bıraktığı etki, günümüzün rock, country, punk, folk ve rap starlarına kadar bir çok yeteneğin de ortaya çıkmasında ön ayak olacaktır. Kendine has sesi ve kariyeri boyunca yaşadığı kişisel değişimler, sert karakterinin uzantısı olur. Önceleri kendisini yok eden bir çok yıldız gibi yaşayan Cash, daha sonraları idol haline gelen "Siyah Giyinen Adam" karakteriyle hem bıçak sırtındaki şöhretin ne kadar acımasız, hem de aşkın doğasının ne kadar güçlü olduğuna örnek oluşturacaktır.

Özel Seçenekler:

 • Yönetmen ve Ortak Yazar James Mangold’un Sesli Yorumları
 • Silinmiş Sahneler
 • Sinema Fragmanı


  DVD:

  Disk Sayısı: 1

  Dil Seçenekleri
  İngilizce(Orijinal)
  İngilizce(Dublaj)
  Rusça(Dublaj)
  Türkçe(Dublaj)
  Bulgarca(Altyazı)
  İngilizce(Altyazı)
  Rumence(Altyazı)
  Rusça(Altyazı)
  Sırpça(Altyazı)
  Slovakça(Altyazı)
  Türkçe(Altyazı)

  VCD:

  Disk Sayısı: 2

  Dil Seçenekleri
  Türkçe(Dublaj)

  Blu-ray:

  Disk Sayısı: 2


  Süresi (dk): 106
  Çekim Yılı: 2005

   

 • Puanlamalar

  %71,4
  %28,6
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  Yorum Yap

  01.06.2015

  ...

  ŞA-HA-NE!! izleyiniz

  11.01.2007

  Walk the line

  Bence film çok güzeldi. Sesleri olsun, duruşları olsun çok iyi şekilde onların aşklarını bize verdiler. Ancak filmin sonu biraz boş olmuş. Gerçek johnny Cash ve June Carter'ın fotolarını son olarak, şarkıyla birlikte gösterselerdi daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız