0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
Pixar Animasyon Stüdyolarının dahilerinden ve Sevimli Canavarlar'ın Yönetmeninden gökyüzünün bile ötesinde, sizi havalara uçuracak bir macera!Carl Fredricksen, her zaman hayalini kurduğu ma ... Tamamını gör
16,99 TL
19,99 TL %15
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Film Açıklaması


Pixar Animasyon Stüdyolarının dahilerinden ve Sevimli Canavarlar'ın Yönetmeninden gökyüzünün bile ötesinde, sizi havalara uçuracak bir macera!
Carl Fredricksen, her zaman hayalini kurduğu maceraya atılmak için son şansını değerlendirmeye karar veren biraz haylaz, biraz hayalci, emekli bir baloncudur. Evine bağladığı binlerce balon sayesinde rüya yolculuğuna doğru havalanır. Ancak Carl'ın bilmediği bir şey vardır: Daha önce arka bahçesinin bile dışına çıkmamış olan 8 yaşındaki gönüllü Doğa Keşifçisi Russel, yanlış zamanda yanlış yerdedir - Carl'ın ön kapısında. Bu sıradışı ikili çıktıkları yolculukta birbirinden renkli arkadaşlıklar kurarlar... Boynundaki özel tasması sayesinde konuşabilen köpek Dug ile uzun boylu ama uçamayan kuş Kevin! Vahşi doğada kaybolan Carl, bazen hayattaki en büyük maceranın aslında tam da hayalini kurduğu gibi olmayabileceğini farkeder.
"Dug'ın Özel Görevi" kısa filmi ve pek çok diğer özel seçenek ile Yukarı Bak, sizi havalara uçuracak. Bu filmi tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.


DVD:

Disk Sayısı: 1


Blu-ray:

Disk Sayısı: 1


Süresi (dk): 96
Çekim Yılı: 2009

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!