Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


"Efsanevi Yönetmen Martin Scorsese'den Yeni Bir Amerikan Suç Klasiği."
- Peter Travers, Rolling Stone

Çaylak polis Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) Güney Boston'da büyümüştür. Bu da onu İrlandalı mafya lideri Frank Costello (Jack Nicholson) tarafından yürütülen suç organizasyonunun içerisine köstebek olarak sızması için kusursuz bir aday yapar. Onun görevi Costello'nun güvenini kazanmak ve kendi üstlerine de (Mark Wahlberg ve Martin Sheen) Costello'nun yakalanmasında yardım etmektir. Bu arada eyalet polis memuru Colin Sullivan herkesin güvenini kazanmıştır. Hiç kimse onun Costello'nun köstebeği olduğundan şüphelenmemektedir.

Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Köstebek'in merkezinde, gizli hayatlar yaşayan kanun kaçaklarının birbiriyle çatışmaları yeralıyor. Martin Scorsese bu yoğun suç ve onun yaratığı sonuçları konu alan hikayede her yaşa hitap edecek bir kadroyu yönetiyor. Bu yakıcı ve gözlerinizi alamayacağınız bir yapım: Tıpkı elinde tabancası olan bir suçlu ya da polisin gözlerinin içine bakmanız gibi.


DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)
Lehçe(Dublaj)
Türkçe(Dublaj)
Bulgarca(Altyazı)
İngilizce(Altyazı)
Lehçe(Altyazı)
Macarca(Altyazı)
Sırpça(Altyazı)
Slovakça(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

VCD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

Blu-ray:

Disk Sayısı: 1


BasOynat:

Disk Sayısı: 1


Süresi (dk): 151
Çekim Yılı: 2006

 

Puanlamalar

%69,2
%30,8
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

25.12.2015

DAHA İYİ BİR YENİDEN ÇEVRİM

ORJİNAL ÜÇLEMEDEN KESİNLİKLE DAHA İYİ BİR FİLM. SIRF JACK NİCHOLSON YETER HONG KONG VERSİYONUNDAN DAHA İYİ OLMASI İÇİN. AMA ONUN YANINDA DİĞER OYUNCULARIN PERFORMANSLARI, SCORSESE´NİN MÜKEMMEL YÖNETMENLİĞİ, HARİKA DİYALOGLARIYLA HARİKA BİR SENARYO, HARİKA MÜZİKLER, HARİKA KURGU (ÖZELLİKLE, Dİ CAPRİO´NUN KARAKTERİNİN MAFYADA İSTEMEYEREK YÜKSELİŞİNİN KURGULANDIĞI SEKANSA DİKKAT). OSCARI HAK EDEN BİR USTALIK GÖSTERİSİYDİ BU FİLM VE SCORSESE´NİN SUÇ-GANSTER FİLMLERİNİ HARİKA ŞEKİLDE DÖRTLEDİ. MEAN STREET, GOODFELLAS CE CASİNO´YU SEVDİYSENİZ BU FİLMİ DE SEVERSİNİZ.

10.04.2007

Abartılıyor

Bence basında abartıldığı kadar iyi bir film değil. Senaryosu zaten çok klasik, buradan başlıyor puan kaybetmeye. Olayların derinine inemiyor. Seyirciye hep yüzeysel gösteriliyor film. Bu ad insanda ileri sarılarak izlenen bir film etkisi yapıyor. Oyunculuklar da bence hiç iyi değil. Puanlama yapmak gerekirse 10 üzerinde bence 6

;
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız