Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Terminator: Genisys Film Açıklaması


YENİ GÖREV, YENİ TEHLİKE, YENİ KADER.
Terminatör serisinin son filmiyle "Arnold bomba gibi geri dönüyor"*. İnsanoğlunun makinelere karşı savaşı sürerken direnişçilerin lideri John Connor, Çavuş Kyle Reese'i annesi Sarah Connor'ı korumak üzere 1984 yılına gönderir. Ancak beklenmedik olaylar geçmişi değiştirerek insanoğlunun geleceğinin tehlikeye düşmesine neden olur. Şimdi Reese (Jai Courtney, Uyumsuz Serisi) "bu aksiyon dolu yeni sürümde"** dünyayı kurtarmak ve daha gelişmiş Terminatörlerin var olmasını engellemek için Sarah (Emilia Clarke, Game of Thrones) ve Gardiyan'la (Arnold Schwarzenegger) birlikte savaşmalıdır.


DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Almanca 5.1(Dublaj)
İngilizce 5.1(Dublaj)
Türkçe 5.1(Dublaj)
Almanca(Altyazı)
İngilizce(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

BasOynat:

Disk Sayısı: 1


Blu-ray:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Dublaj)
Rusça(Dublaj)
Türkçe(Dublaj)
Arapça(Altyazı)
İngilizce(Altyazı)
Rusça(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

3D Blu-ray:

Disk Sayısı: 1


Süresi (dk): 126
Çekim Yılı: 2015

 

Puanlamalar
%0
%100
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

05.08.2020

Serinin hayranları için çok anlamlı bir devam filmi

Terminatör serisi klasikleşmiş 2 film (Terminatör ve Terminatör 2:Judgment Day) ve sonradan çekilen 3. film (Makinelerin Yükselişi) ve 4. film (Salvation) ardından yoluna 5. bir film ile davam ediyor. Bu film ilk filmin başladığı 1984 yılına geri dönüyor ve seyirciyi bambaşka bir gerçeklikle buluşturuyor. Bu paralel gerçeklikte Sarah Connor savaşçı kişiliğine çoktan bürünmüş. Makineler ve insanlar arasındaki savaşta tarihin akışı bir kez daha değiştirilmiş ve Connor geçmişe gönderilen bir Terminatör tarafından büyütülmüş ve geleceğe hazırlanmış. Dolayısıyla geçmişe Sarah'ı korumak amacıyla gönderilen Kyle Reese karşısında pek korunmaya muhtaç birini bulamıyor. Başrolde biraz yaşlanmış bir Arnold Schwarzenegger olsa da Serinin hayranları için bir çok anlamlı detay içeren bu filmi kaçırmayın.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.