Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Star Wars: Empire Strikes Back - Yıldız Savaşları: İmparator (Episode V) Ürün Açıklaması

 

THE EMPIRE STRIKES BACK


"Karanlık Taraf'ın gücünü bilmiyorsun!"


-Darth Vader


Neredeyse tüm sinema akademisyenlerine ve film eleştirmenlerine göre Star Wars efsanesinin en iyi filmi olarak nitelendirilen 1980 yapımı The Empire Strikes Back (İmparator), serinin çekim yılına göre ikinci, episodik olarak beşinci filmidir.


İsyancı Birliği, Ölüm Yıldızı'nı yok etmeyi başarmıştır ve İmparatorluk'a karşı ilk zaferini kazanmıştır. "Yeni Bir Umut" (1977) filminde gizli üslerinin yeri öğrenilen İsyancı Birliği, buzlarla kaplı Hoth gezegeninde yeni bir üs kurmuştur. 


Büyük Vali Tarkin'in ölümünden sonra İmparatorluk Ordusu'nun yönetimini devralan Darth Vader, tüm askeri dehasını ve korkunç karanlık güçlerini kullanarak İsyancıların yeni üssünü bulmayı ve İsyancılara sürpriz bir saldırı yaparak onları yok edip Luke Skywalker'ı ele geçirmeyi planlamaktadır. 


The Empire Strikes Back ile Galaktik İmparatorluk'un gücüne, Darth Vader'ın müthiş zekasına, İsyancı liderleri Leia'nın, Han Solo'nun, Chewbacca'nın ve dost droidler R2-D2 ve C-3PO'nun maceralarına tanık oluyoruz.


Serinin en karanlık filmlerinden biri olan The Empire Strikes Back; inanılmaz şaşırtmacaları, dev kurgusu, müthiş görsel/ses efektleri ve John Williams'ın başyapıt konumundaki müzikleriyle büyülemeye devam ediyor!


 


DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)
Türkçe(Altyazı)

Blu-ray:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)
İtalyanca(Dublaj)
Rusça(Dublaj)
İngilizce(Altyazı)
İtalyanca(Altyazı)
Rusça(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

Süresi (dk): 124
Çekim Yılı: 1980

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.