Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Star Wars: Attack Of The Clones - Yildiz Savaslari: Klonlarin Saldirisi (Episode II) Ürün Açıklaması

 


Aç gözlü Ticaret Federasyonunun Naboo'ya karşı giriştiği işgalin yenilgiyle sonuçlanmasının üzerinden 10 sene geçmiştir. İlk filmde 9 yaşında karşılaştığımız Anakin Skywalker artık 19 yaşındadır ve Obi Wan'ın gözetimi altında Jedi Eğitimini sürdürmektedir. Naboo Kraliçesi Padme Amidala ise, görevini halefi Jamillia'ya devretmiş ve bir senatör olarak Naboo'yu Galaktik Senatoda temsil etmeye başlamıştır.

Bu sırada Galaksi yine büyük bir savaşın eşiğine gelmiştir. Jedi düzenini kendi isteğiyle terkeden eski Jedi Ustası Count Dooku, gizlice Darth Sidious'la çalışmaya başlayarak Ayrılıkçılar grubunun başına geçmiştir ve galakside huzursuzluk yaratmaktadır. Yüce Başkan Palpatine, kötü gidişe bir dur demek için bir klon ordusu hazırlama önerisini getirir ve Senatoda oylamaya sunar.

Yüzyıllardır ilk kez Senatörler, Ayrımcıların gittikçe artan tehditlerine karşı bir Cumhuriyet Ordusu oluşturmayı düşünürler. Kimileri böyle bir teşebbüsün savaşa davetten başka bir işe yaramayacağını düşünmektedir.

Oylamaya katılmak üzere Coruscant'a gelen Senatör Amidala, bir suikast girişiminden kılpayı kurtulur. Bunun üzerine Palpatine, Obi Wan ve Anakin Skywalker'ı Amidala'yı korumakla görevlendirir


VCD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
Diğer Avrupa Dilleri(Altyazı)
İngilizce(Altyazı)

Blu-ray:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)
İtalyanca(Dublaj)
Rusça(Dublaj)
Türkçe(Dublaj)
İngilizce(Altyazı)
İtalyanca(Altyazı)
Rusça(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)


Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

09.01.2006

Anakin büyüdü aşık bile oldu...

Bazı filmler sadece arşivliktir bu film seri olarak depoluk, yani seyretmek için bir tane arşivlemek için bir tane :) Star Wars gibi bir film önerilmez sadece alınır o sebepten alın. Dövüş sahneleri güzel fakat ben hep Yoda´nın adım atacak hali yok gibi yürürken pire gibi savaşmasına deliyim.

19.11.2004

Anakin

Anakin' in tarihin akışını değiştirdiği filmdir bu. Obi-Wan' ın sözünü dinlemeyip kendi bildiğini okuması olayların gidişatını değiştirmiştir ve her izlediğimde "ah be Anakin biraz söz dinleseydin keşke" şeklinde düşüncelere gömülmeme sebep olmuştur. Arena sahnesi gerçekten çok başarılı ama insan bu Jedi katliamına üzülmeden de edemiyor. Yine de, yanlışım yoksa, asıl Jedi katliamını 3. filmde görcez. Yoda' nın Dooku' yu fena halde hırpaladığı anda Dooku' nun kaçması da yine Anakin' in serseriliği yüzünden olmuş, kahredici bir başka olaydır. Star Wars' ın her bölümü gibi, bu bölümün de izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

18.10.2004

Master Yoda

Star Wars meraklılarının tabii ki kaçırmaması gereken bir film. İyi de bir film. Fakat ilk filmin sonundaki kapışmayı arıyor insan. Yoda abimizin dövüşüne diyecek bir şeyim yok ama Anakin ve Obi-Wan'ın Kont Dooku ile olan kapışması gerçekten rezalet.. Arenadaki dövüş neyse ki bu rezaleti unutturuyor..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.