Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


O Zamanlar Yaşınız Tutmadıysa Şimdi İzleme Vakti...

Yalnız göğüsler ve kalça mı? Showgirls filmimi gören bazı insanlar böyle diyebilir. Bu algılama doğru bile olsa, benim için önemsiz: Neden insan vücudunun güzelliğinin tadına varmayalım? Hoşunuza gitsin ya da gitmesin, soyumuzu devam ettirme aracımız olan cinsel cazibe biyolojik kaderimiz. Ancak, Showgirls'ü çekme deneyimi ve bu filmdeki estetik, duygusal ve temasal ögelerin benim için anlamı çok daha fazla.

Genç bir Hollandalı olarak Amerikan müzikallerine hayran kalmış ve ömrüm boyunca hep bir tanesini yönetmek istemiştim. Proje çok acele ortaya çıktığı ve oyuncular henüz mega-star olmamış genç insanlar olduğu için, bu yapımdaki çalışmamın bir kısmı bana 70'lerde Hollanda'da film yapmaya başladığım neşeli ve telaşlı zamanları hatırlattı. Ayrıca, Las Vegas'ın eşsiz Amerikan havasında geçtiği için, Amerikalıların seks, şiddet, güç ve başarı - Avrupa'daki işlerime nüfuz edecek temalar - ile ilgilili saplantıları inceleme fırsatı buldum.

Showgirls, Basic Instinct'in senaryosuyla ilgili şiddetli anlaşmazlığımızdan sonra dostluğumuzdan birşey kalmadı mı diye Joe Eszterhas'la görüşmek için gitiğimiz bir yemekte, Beverly Hills'teki Ivy restoranında doğdu. (Unutanlar için söylüyorum, bazı homoseksüel ve lezbiyen gruplar Joe'nun senaryosunda homoseksüel karakterlerin betimlenişini protesto etmişler, Joe değişiklik yapmayı kabul etmiş ancak ben reddetmiştim'. Ortak dostumuz Ben Myron arabulucumuz oldu. Joe baksı gruplarını dinlemeyip filmi onun yazdığı gibi çekmekte haklı olduğumu kabul etti ve başka bir proje ihtimalinden söz açıldı. Fikir Ben'indi ama teklif eden Joe oldu. "Las Vegas hakkında bir müzikale ne dersin?"

Özel Seçenekler

Kamera Arkası
Fragman
Diğer FragmanlarDisk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Dublaj)
Türkçe(Altyazı)


 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız