Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


Baraka'nın Yapımcılarından
İnsanın Manevi Dünyasının Dipsiz Uzantılarına, İnsan Deneyimine Ve İnsanın, Doğanın Geri Kalanıyla Kurduğu Bağa Dair Nefes Kesici Bir Belgesel.

Samsara, "durmaksızın dönen yaşam çarkı" anlamına gelen ve aynı zamanda yönetmenlerin, yaşamlarımız arasındaki bağlantının gözden kaçan akışını araştırırken hareket noktası olarak aldıkları Sanskritçe bir kelime. 5 kıtada 25 ülkede beş yıldan uzun bir sürede ve 70mm olarak çekilen Samsara, bizi çeşitli kutsal yerlerden felaket noktalarına, sanayi komplekslerinden doğa harikalarına taşıyor. İçinde diyalog geçmeyen ve izleyiciye rehberlik eden bir metne sahip olmayan Samsara, geleneksel bir belgeselden beklentilerimizi ters yüz ediyor. Nefes kesen görüntüleri ve çağdaş ile kadim yaşamı harmanlayan müzikleriyle bizleri belgeselden kendi yorumlarımızı çıkartmaya teşvik ediyor.

5.1 Dolby DigitalDisk Sayısı: 1


Süresi (dk): 102
Çekim Yılı: 2011

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız