Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Robinson Crusoe & Cuma Film Açıklaması


Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma'nın yalnızlığı ve sıkıntıları tavana vurmuşken, ada sahiline yanaşan bir gemi tüm rutinlerini bozar! Viktor ismindeki bu yabancı, gemisine doldurduğu hayvanlarla ve biri evlatlık diğeri öz iki kızıyla, yozlaşan dünyadan kaçmak için ikilinin adasını seçmiştir! Robinson ve Cuma konuklarını seve seve adaya kabul ederken, tekdüze hayatları da oldukça renklenecektir!

Pek çok versiyonu olan Robinson Crusoe ve Cuma'nın maceralarının en bağımsız ve komik uyarlamalarından biri, filmin yönetmenliğini de üstlenmiş olan Gürcan Yurt'un 1996 yılında L-Manyak dergisinde çizdiği halidir. Robinson ve Cuma'yı ıssız bir adaya düşmüş, kadın düşkünü, tembel ve üçkâğıtçı iki adi karakter olarak tasvirleyen bu çizgi roman, yazarının vasıtasıyla bu filmle ete kemiğe bürünmüş ve ortaya çok eğlenceli ve ilgi çekici bir yapıt çıkmışDisk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Orijinal)
Almanca(Altyazı)
Flemenkçe(Altyazı)
Fransızca(Altyazı)
İngilizce(Altyazı)

Süresi (dk): 93
Çekim Yılı: 2015

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.