0/5 - 0 Kişi Yorum Yap

Medya Cinsi : DVD

Disk Sayısı : 1

Yapım Yılı : 2003

Orijinal Dili : Korece

Süre : 120 dk.

Altyazı Seçenekleri : Türkçe

Dublaj Seçenekleri : Türkçe, Korece

Karısı ve bebeğiyle mutlu bir hayat süren işadamı Oh Dae-Su, bir gün evinin önünden kaçırılır. Uyandığında kendisini küçük karanlık bir hücrede bulur. Oraya kimler tarafından ve niye kapatıldığını bilmeyen adamın dünyayla bağlantısı sadece hücresi ... Tamamını gör
16,99 TL
19,99 TL %15
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Film Açıklaması

Karısı ve bebeğiyle mutlu bir hayat süren işadamı Oh Dae-Su, bir gün evinin önünden kaçırılır. Uyandığında kendisini küçük karanlık bir hücrede bulur. Oraya kimler tarafından ve niye kapatıldığını bilmeyen adamın dünyayla bağlantısı sadece hücresindeki küçük televizyondur. Haberlerde karısının öldürüldüğünü duyunca olayla bağlantısı olduğu düşünüldüğü için kapatıldığını anlar.

15 yıllık tutsaklığın ardından serbest bırakılır. Oh Dae-su yemin etmiştir. Mutlu hayatını yok eden adamdan intikam alacaktır. Bir Japon lokantasında tanıştığı Mido, intikamını alması için ona yardım sözü verir. Daha sonra ortaya çıkan Evergreen lakaplı bir adam ona 5 gün içinde neden hapsedildiğinin nedenini bulmasını aksi takdirde Mido'yu öldüreceğini söyler. Oh Dae-su, hapsedilmesinin ardındaki gerçeği bulur. Bununla beraber başka bir gerçeği de.

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!