Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


Yapımcılığa soyunan oyuncular listesinde yerini alan Speed'in "vahşi kedisi" Sandra Bullock, "Güzel Dedektif" ile hem oyuncu hem de yapımcı olarak yine karşımızda. "Gun Shy" ve "28 Days" ile de izleme fırsatı bulduğumuz güzel yıldız, bu defa dedektifliğe soyunuyor. Güzel Dedektif'te Bullock'a ünlü aktör Sir Michael Caine, "Red Planet"ten hatırlayabileceğiniz geç oyuncu Benjamin Bratt ve "Star Trek" dizisinin unutulmaz "Kaptan Kirk"ü William Shatner eşlik ediyor.
Amerikan Güzeli Yarışması, "Vatandaş" adlı azılı bir terörist tarafından eylem alanı ilan edilmiştir. F.B.I. birçok bombalama, suikast ve kundaklamaya karışan bu azılı suçluyu uzun bir süredir araştırmaktadır. Yaptıkları hesaba göre, bu yarışma "Vatandaş"ı yakalayabilmeleri için iyi bir fırsattır. Ajanlardan biri kılık değiştirerek güzellik yarışmasına katılacaktır. Jürinin de yardımıyla, bu şanslı ajan ilk beşe seçilecek ve yarışmanın sonuna kadar gösterinin ortasında kalıp teröristi yakalayacaktır. Tüm ajanlar arasından yapılan bilgisayar taraması sonunda, özel ajan Gracie Hart (Sandra Bullock) seçilir. Ufak bir sorun vardır: Bilgisayarda mayoyla harika görünen Gracie, saçını bile taramayan, kaba saba, yontulmamış bir kadındır. Gracie'nin emirlere karşı gelmedeki kararlılığı işini tehlikeye atmıştır ve çok sevdiği F.B.I.da kalabilmesi için bu görev son şansıdır. Bir bayana benzeyebilmesi içinse sadece birkaç günleri vardır. Bu yüzden F.B.I., geleceğin güzellik kraliçesi Gracie Lou Freebush'u yaratması için, zerafet ve güzellik uzmanı Victor Melling'in (Michael Caine) yardımına başvurur.


DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
Almanca(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)


 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız