Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


Neo. Trinity. Morpheus. Matrix üçlemesinin son bölümünde onlar ve diğer savaşçılar makinelere karşı yapılan bu destansı savaşta zaferle yok olmak arasındaki o ince çizgideler. Bunun anlamı Neo için: Kontrolden çıkan ve virüs programı haline gelen Ajan Smith ve yandaşlarının yol açtığı afete karşı koymak ve anlaşmazlığı çözmek için daha önce hiç bir insanoğlunun gitneyi başaramadığı Makina Şehrinin kalbine ulaşmaktır. Devrimin adı: The Matrix Revolutions.


VCD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

VCD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
Türkçe(Altyazı)

DVD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)
Türkçe(Dublaj)
İngilizce(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

Blu-ray:

Disk Sayısı: 1


BasOynat:

Disk Sayısı: 1 

Puanlamalar

%76,8
%10,1
%8,3
%0,6
%4,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

23.04.2005

Ve seriyi mahveden film bana kalırsa. İlk film efsaneydi, ikinci film efsaneyi devam ettirebildi ama bu film efsaneyi adeta yok etti. Bu filmle anlaşıldı ki tüm bir matrix serisi sanıldığı gibi zeka ürünü değilmiş. Tamamen göz boyayarak paraları kazanmanın filmiymiş matrix. İlk filmin dahi saçma sapan bir film olduğunu gösteriyor bu son film. Olacak şey değil, bana kalırsa bu filmi efsane yapan film değil, hakkında konuşulanlar. İnsanlar Wachowski'lerin akıl edemeyeceği şeyleri akıl ettiler ve bu filmi efsaneleştirdiler. Halbuki Wachowski'ler sadece minik bir fikirle bu filmi çekmişler anlaşılan.Felsefe filmi deniyor, bilindik şeyleri tekrarlamaktan başka bir şey yapmıyor bu film.Gerçekten Matrix serisi bir aldatmaca..

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız