Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


İnanılmaz Derecede Heyecanlı Bir Macera

Müthiş Bir Hikaye, Müthiş Bir Aksiyon, Müthiş Bir Film


Usta yönetmen Michael Bay'dan (Armageddon, The Rock) aksiyon dolu bir film, "Akıllara durgunluk veren macera" - Clay Smith, The Insider

Lincoln Six-Echo (Ewan McGregor) ve Jordan Two-Delta (Scarlett Johansson), görünüşe göre ütopik ama dışa kapalı bir tesiste yaşamaktadır. Dikkatle kontrol edilen bu ortamın tüm diğer sakinleri gibi, onlar da 'Ada'ya gönderilmek için seçilmeyi umuyorlarlardır; söylentilere göre burası gezegendeki son kirletilmemiş bölgedir. Ama aslında kendilerinin birer klon olduklarını ve ölmeleri yaşamlarından daha değerli olduğunu keşfettiklerinde cüretkar bir kaçış planlarlar. Bilmedikleri bir ortamda, bir zamanlar yuvaları olan kurumun sinsi güçleri tarafından amansızca takip edilen Lincoln ve Jordan, Ada hakkındak gerçeği ortaya çıkarmak ve geride kalanları kurtarmak için hayatlarını riske atarlar.


DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
Türkçe(Dublaj)
İngilizce(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

VCD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

Blu-ray:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
Türkçe(Dublaj)
İngilizce(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

BasOynat:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

Süresi (dk): 136
Çekim Yılı: 2005

 

Puanlamalar

%56,5
%39,1
%4,3
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

12.11.2011

Sadece Scarlett

Filmden hiçbirşey aklımda kalmadı..Scarlett Johansson dışında hiçbirşeyi yok...

12.10.2010

THE ISLAND

LOGAN'S RUN (1976), WESTWORLD (1973) VE FUTUREWORLD (1976) VE DAHA PEK ÇOK KÜLT BİLİMKURGUNUN HARMANLANIP YER YER GELİŞTİRİLEREK SİNEMAYA UYARLANMIŞ HALİ... LAKİN BU YORUM SİZLERİ FİLM HAKKINDA KUŞKUYA DÜŞÜRMESİN! ÇÜNKÜ KANIMCA MICHAEL BAY HER FİLMİNDE OLDUĞU GİBİ AKSİYONUN DOZUNU KAÇIRAN DEĞİL DE İNSANLARA ÖZELLİKLE GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİYLE KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLAYAN 3 BOYUT VE ÇOKLU SURROUND'A BİR DE EVDE HIGH DEFINITION ZEVKİ EKLENİNCE BU ADAM VB. PEKÇOK YÖNETMENİN FİLMLERİ KAÇIRILMASI OLAĞANDIŞI DURUMLARA DÖNÜŞÜYOR... ADA MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKEN BİR BİLİMKURGU!

07.10.2009

THE ISLAND

BLU-RAY OLARAK GÖRÜLMESİ GEREKEN FİLMLER ARASINDA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. ARŞİVİNDE DVD´Sİ OLANLARIN BİLE İMKANLARI YETERLİYSE BLU-RAY FORMATINDA ALMALARI İÇİN GEREKLİ BİR ÜRÜN! İLK KEZ İZLEYECEKLER İÇİN BELİRTİYORUM; ADA KESİNLİKLE BİR MICHAEL BAY FİYASKOSU ALGILANMAMALIDIR. ASLEN YÖNETMENİN HİÇ BİR FİLMİ FİYASKO DEĞİLDİR. HER NE KADAR 150 MİLYON DOLARLIK BÜTÇESİYLE , 145 MİLYON DOLAR ZARAR EDEN PEARL HARBOR´IN DURUMU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURLSA DAHİ YÖNETMENİN TÜM FİLMLERİ GÖRSELLİK AÇISINDAN 10 NUMARADIR! MUTLAKA ALIN VE İZLEYİN!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.