Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

History Boys - Efsane Öğrenciler Film Açıklaması


Tarih birbirini takip eden şeylerden ibarettir.

Efsane Öğrenciler; harika, kandırıcı ve sıradışı bir şekilde eğlenceli bir İngiliz komedisi.

1980'lerin ortasında, yeşil ve vahşi kuzey lisesinde, özel olarak seçilmiş çok zeki erkek öğrenciler umutsuzca Oxbridge sınavını geçmeye çalışıyorlar.

Yakışıklı ve yeniyetme oğlanların yetişkinliğe geçiş süreçlerindeki cesaretlerini, mizahı ve savunmasızlıklarını anlatan bir hikaye.

Özel Seçenekler

 • Yönetmen Nicholas Hytner ve Yazar Alan Bennett'in Sesli Yorumları
 • History Boys Dünya Turu: Tur Günlükleri
 • History Boys Kamera Karşısında


  DVD:

  Disk Sayısı: 1

  Dil Seçenekleri
  İngilizce(Orijinal)
  İngilizce(Dublaj)
  Türkçe(Altyazı)

  VCD:

  Disk Sayısı: 2


  Süresi (dk): 109
  Çekim Yılı: 2006

   

 • Puanlamalar
  %0
  %100
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  Yorum Yap

  07.09.2007

  Tarih arka arkaya gelişen saçmalıklardır

  Başlık filmdeki öğrencilerden birinin eğer Cambridge mülakatında tarih nedir sorusuna vereceği cevap. Evet film birbirinden farklı yapıya sahip ama hepsi zeki, entellektüel, bilgili sekiz öğrencinin Cambridge ya da OXford'a girme çabaları ve bu uğurda onları eğiten üç farklı öğretmenin ekseninde geçiyor. Bilgiyi aktarmak için öğrenmelisiniz diyen sevimli, dünya tatlısı tercihleri herkes tarafından bilinen Hektor ile kendini afişe edemeyen, bilgiyi sınavları geçmek için öğrenmelisiniz diyen Irwin'in öğrencileri cesaretlendirmesi ve sınavı geçmeleri için ellerinden geleni yapmalarını anlatıyor. Öğrenciler sınava çalışırken kendilerini ve arkadaşlarını keşfediyorlar. Yer yer kahkahaya boğan yer yer hüzünlendiren başarılı bir yapım

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.