0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
12,8 TL
16,0 TL %20
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 24 - 27 Ocak
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Film Açıklaması

Hem yogaya yeni başlayanlar hem de yıllardır devam edenler için mükemmel bir kılavuz niteliğinde hazırlanan ilki Şubat 2009'da yayınlanan serinin şimdi ikincisi çıktı. İlk serinin devamı olan çok daha zengin bir içeriğe sahip HATHA YOGA II Orta Dünya etiketiyle Mart ayında yayınlandı. Sarıyer'de ormanların içinde bir gölet kıyısında yoganın doğayla barışık bir ortamında hazırlanan DVD ülkemizde yoga konusunda bir başvuru kaynağı niteliği taşıyor.

DVD başlı başına eğitsel bir amaç taşıdığından bütün yoga duruşlarının orijinal isimlerini alt yazılı haliyle görmek ve öğrenmek mümkün. Ayrıca DVD'de herkesin uygulayabileceği antiromatizmal hareketleri yer alıyor. Masa başında uzun zaman geçirenlerin ya da ileri yaş grubunda olanların sıklıkla karşılaştıkları sorunlara çözüm olacak nitelikte basit ama etkili bu hareketler günlük yaşamınızı kolaylaştıracaketkiler taşıyor.

Bunlar; herkesin hemen her yerde uygulayabileceği el ve ayak bilekleri omuz ve boyun egzersizlerini içeriyor. Hariom Yoga Merkezi eğitmenlerinden Bora Ercan'ın anlatımı Ürün Kurtiç Müge Somer ve Saash Samadier'in hareketleri göstermesiyle hazırlanan dvd başlıca 4 bölümden oluşmaktadır:

1. Bölüm; yoga Nefesleri uygulamalı olarak gösterilmesi.

2. Bölüm; yeni başlayanlar ileri yaşta olanlar ve masa başında çalışanlar için antiromatizmal hareketlerin uygulanması;

3. Bölüm; farklı Güneşe Selam hareket dizilerinin gösterilmesini kapsamaktadır. Son bölüm ise orta ve ileri düzey yoga duruşlarını içerimektedir. Işık Saylav'ın yönetmenliğinde 3 kamera ile çekimleri 2 gün süren dvd 3 aylık titiz bir montaj aşaması sonucunda tamamlandı. Yüklerinizden kurtulmak sağlığınızı korumak iç dünyanızı dengelemek zihninizi dinginleştirip bedeninizi özgürleştirmek için ŞİMDİ YOGA ZAMANI...

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız