Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Harry Potter and The Goblet Of Fire - Harry Potter ve Ates Kadehi- 1 Disk (SERI 4) Film Açıklaması


"Sonsuz Buluşlarla Dolu Müthiş Bir Eğlence"

Ateş Kadehi'nden Harry Potter'ın ismi çıktığında, artık Harry üç büyücülük Okulu arasında, onur kazanmak amaçlı yapılan rekabetçi Üçbüyücü Turnuvası'nda yarışmacı olmuştur. Fakat aslında, Harry ismini asla bu turnuva için çekilişe vermemiştir, peki bunu kim yapmıştır? Şimdi Harry, ölümcül bir ejderha ve acımasız su iblisleri ile karşılaşacak ve büyülü bir labirentte kendisini Adı Anılmaması Gereken Kişi'nin avcuna düşmüş bulacaktır. J.K. Rowling'in Harry Potter serilerinin bu dördüncü film uyarlamasında, Harry, Ron ve Hermione çocukluğu sonsuza dek geride bırakıyor ve hayal bile edemedikleri zorluklarla savaşıyorlar.


DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)
Türkçe(Dublaj)
İngilizce(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

VCD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

Blu-ray:

Disk Sayısı: 1


Süresi (dk): 157
Çekim Yılı: 2005

 

Puanlamalar
%80
%10
%10
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

30.08.2007

İzlenebilir

İzlenmeye değer aslında en son izlediğim Harry Potter filmi bu zaten. En son okuduğum kitabı da bu. Ama film mi kitap mı derseler tabii ki de kitabı seçerim. Zaten her zaman kitap daha güzel olur. Ama yine de güzel bir film olmuş.

09.04.2006

Olmamış

1) Öncelikle uzun bir filmi 2 VCD´ye sığdırmak gibi bir şey yaptıkları için görüntü kalitesi berbat olmuş, her sahnede pikselleşmeler var, bazen öyle hale geliyor ki filmin sahneleri anlaşılmıyor. İzlenecekse mutlaka DVD seçilmeli.

2) Uzun bir kitabı filme sığdıramamışlar, kesip kesip kuşa çevirmişler, olay örgüsü çok sık kırılıyor, neden sonuç ilişkileri yakalanamıyor. Kitabını okumamış olsam takipte çok zorlanırdım. Bu film 2 bölüm olmalıydı.

05.04.2006

Güzeldi

Harry Potter´ın bütün filmlerini izledim. Bu içlerinden en fazla beğendiğim diyebilirim. Niye derseniz karanlık öğeler çok güzel verilmiş. Ama tek diyeceğim her filmde olan şu top oyunu. Bence herkesi sıktı, bazı değişiklikler yapsalar iyi olacak. Bence izlenmesi gereken bir film.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.