Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Gravity - Yerçekimi Ürün Açıklaması

 


Zeki bir mühendis olan Dr. Ryan Stone (Akademi Ödülü sahibi Sandra Bullock), tecrübeli astronot Matt Kowalski (Akademi Ödülü sahibi George Clooney) ile ilk uzay görevine çıkmaktadır. Olağan görünen bir uzay yürüyüşü sırasında beklenmedik bir felaket gerçekleşir. Uzay gemilerinin de harap olmasıyla Stone ve Kowalski boşlukta yapayalnız kalırlar, tutunacakları hiçbir şey olmadan karanlığa doğru sürüklenirler. Korkunun yerini panik aldıkça, oksijenleri her nefesle daha da azalır. Belki de eve dönmenin tek yolu, uzayın korkutucu enginlerine daha da açılmaktır.

Dvd Özel Seçenekler:

 • Çarpışma Noktası: Uzayı Temizlemek İçin Bir Yarış / Collision Point: The Race to Clean Up Space
  Gökyüzü geceleri ne kadar berrak olsa da, milyonlarca yıldız görsek de, açık bir gece aslında insanların dünya etrafında yarattığı atık halkasını saklamaktadır. Ve bu atıklar, uzay keşfinin geleceğini, küresel iletişimi ve hepimizi tehlikeye atmaktadır.

 • Aningaaq - Jonas Cuarón'dan Kısa Film / Aningaaq - A Short Film by Jonas Cuarón
  (Tanıtım ve Oynatma Seçenekleri için üst başlık.) - Dr. Stone ve Aningaaq adlı bir adam arasında geçen güçlü sahneye tamamlayıcı bir bakış sunan harika bir kısa film.

 • Tanıtımla oynat.

 • Sadece filmi oynat.

 • Dil: English
  Altyazılar: Türkçe

  Bluray / Üç Saate Yakın Özel Seçenekler:
  Yerçekimi'ne tamamlayıcı bir bakış sunan Jonas Cuarón'un kısa filmi Aningaaq'ı, Zero-G/Sıfır Yerçekimi ortamını yaratmak için titizce hazırlanmış yeniliği, Sandra Bullock'un sette üstesinden geldiği fiziksel ve duygusal zorlukları, sinemanın en uç noktalarına kadar giden dört yıllık bir film yapım sürecini ve pek çok mini filmi bu bölümde bulabilirsiniz.
  Dil: English
  Altyazılar: Türkçe


  DVD:

  Disk Sayısı: 1

  Dil Seçenekleri
  İngilizce(Orijinal)
  Türkçe(Dublaj)
  Türkçe(Altyazı)

  VCD:

  Disk Sayısı: 2

  Dil Seçenekleri
  Türkçe(Dublaj)

  3D Blu-ray:

  Disk Sayısı: 2

  Dil Seçenekleri
  İngilizce(Orijinal)
  Türkçe(Dublaj)
  Türkçe(Altyazı)

  Blu-ray:

  Disk Sayısı: 1

  Dil Seçenekleri
  İngilizce(Orijinal)
  Türkçe(Dublaj)
  Türkçe(Altyazı)

  Süresi (dk): 87
  Çekim Yılı: 2013

 • Yorumlar

  Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

  26.02.2014

  hayal kırıklığı

  bence filmi almayın

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.