Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


"Jennifer Westfeldt bundan önceki senaryolarında gördüğümüz gibi tersyüz edilmiş romantik-komedi iskeletini, alternatif temalar ve alışılagelmedik karakter seçimleriyle harmanlıyor."

Kerem Akça, Habertürk


Jon Hamm (Mad Men), Kristen Wiig (Bridesmaids), Maya Rudolph (Bridesmaids), Chris O'Dowd (Bridesmaids), Megan Fox (Transformers), Adam Scott (Leap Year) ve Jennifer Westfeldt'in (Kissing Jessica Stein) oyuncu kadrosunda yer aldığı cesur ve etkili komedi filmi Mükemmel Plan, artık çocuk sahibi olan ve hayatları tamamen değişen otuzlu yaşlarında ve birbirine bağlı bir grup arkadaşı konu ediniyor.
Jason (Scott) ve Julie (Westfeldt) gruptaki son iki bekârdır. Artık çocuk sahibi olan arkadaşlarını gözlemlemekte ve ebeveyn olmanın daha iyi bir yolu olup olmadığını merak etmektedirler. En sonunda bir çocuk yapmaya ama başlarıyla da flört etmeye karar verirler.


DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
Türkçe(Dublaj)
İngilizce(Altyazı)
Türkçe(Altyazı)

BasOynat:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

VCD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

Süresi (dk): 86
Çekim Yılı: 2012

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.