Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


IDéEFIXE Editörü'nün Notu: Bu DVD'nin altyazı dili seçenekleri arasında Türkçe yer almamaktadır.

Stephen King'in en çok satanlar arasına giren korku romanının tüyler ürpertici adaptasyonu, şok ustası Brian De Palma'nın maksimum etki yaratan yönetmenliğiyle son derece etkileyici. Carrie White (Sissy Spacek), dini inançları kuvvetli bir anneye ve ona işkence eden acımasız, duyarsız sınıf arkadaşlarına sahiptir. Carrie, ilk adet görmesini sürpriz bir şekilde yaşadığında, okul arkadaşlarının alay ve aşağılamalarıyla karşılaşır. Olay sonrası cezalandırılan kızlardan biri (Amy Irving), Carrie'ye acır ve yakışıklı erkek arkadaşını Carrie'yi mezuniyet balosuna davet etmeye ikna eder.

Feel this terrifying adaptation of Stephen King's bestselling horror novel directed by shock maestro Brian De Palma up to maximum, no-holds-barred effect! Sisy Spacek stars as Carrie White, the beleaguered daughter of a religious mother and a social outcast tormented by her cruel, insensitive classmates. After her class mates taunt her a bout her horrified reaction to her totally unexpected first period one of them takes pity on her and asks her boyfriend and class hunk to invite Carrie to the senior prom. Meanwhile another girl who has been banned from the prom for her continued aggressive behaviour is not as forgiving and is determined to have revenge...

Special Features:
 • "Acting Carrie" - Documentary
 • "Visualising Carrie" - documentary
 • "Singing Carrie" - Featurette
 • Animated Photogallery
 • Original Theatrical Trailer
 • Stephen King and the Evolution of Carrie


  VCD:

  Disk Sayısı: 2

  Dil Seçenekleri
  Türkçe(Dublaj)

  DVD:

  Disk Sayısı: 1

  Dil Seçenekleri
  İngilizce(Orijinal)
  İngilizce(Dublaj)
  Danca(Altyazı)
  Fince(Altyazı)
  Hırvatça(Altyazı)
  İngilizce(Altyazı)
  Lehçe(Altyazı)
  Macarca(Altyazı)
  Norveççe(Altyazı)
  Portekizce(Altyazı)
  Slovakça(Altyazı)
  İsveççe(Altyazı)


  Çekim Yılı: 1976

   

  Puanlamalar

  %72,7
  %9,1
  %0
  %9,1
  %9,1
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  Yorum Yap

  24.02.2006

  S.S

  Sissy Sapcek süper rol kesmekte.

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.