Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Blade Runner 2049 Sansürsüz Versiyon Ürün Açıklaması

 

İlk filmin olaylarının üstünden 30 yıldan fazla zaman geçmişken, Los Angeles Polis Departmanı'nda görev yapan Memur K (Ryan Gosling) insanlığı büyük kargaşaya sürükleyecek, hatta sonunu bile getirebilecek bir sırrı ortaya çıkarmıştır. Bir felaketi önleyebilmesi için eski ödül avcısı Rick Deckard'ı (Harrison Ford) bulup ondan bazı sorularına yanıt alması şarttır.

 

 

3D Blu-ray Dublaj Seçenekleri: English 5.1, German 5.1

2D Blu-ray Dublaj Seçenekleri: Türkçe 5.1, English 5.1, Polish 5.1

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

18.12.2020

MUHTEŞEM

Günümüz sinemasının başyapıtlarından, bir roman gibi ince ince işlenmiş muhteşem bir film. İlk filmin bile önüne geçen, her bakımdan çok çok başarılı bir yapım.

09.08.2019

BERBAT

Filmin başını izledikten sonra çok şey olacağını bekliyorsunuz ama hiçbir şey olmuyor. Aşırı durağan, ne anlattığı anlaşılmayan Ryan Gosling in her zamanki o ruhsuz donuk oyunculuğuyla iyice sıkan , bol para harcanmış ama zaman kaybından öteye gidemeyen bir Hollywood filmi.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.