Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Black Panther Ürün Açıklaması

 

Black Panther

 

MEET THE NEW KING

After tragedy forces young Prince T’Calla to assume Wakanda’s throne, he is faced with the ultimate test, putting the fate of his country and the entire world at risk. Pitted against his own family, the new king must rally his allies and release the full power of Black Panther to defeat his foes and embrace his future as an Avenger.

 

13+ KORKU, ŞİDDET, OLUMSUZ ÖRNEK

 

BLACK PANTHER

Arka:

“Baştan sona ilgiyle izlenen bir süper kahraman filmi. Aksiyon ve dövüş sahneleri gayet iyi.”

 “Marvel Sinema Evreni’nin en iyileri arasına rahatlıkla giriyor.”

 

YENİ KRALLA TANIŞIN

Babasının trajik ölümünün ardından Wakanda’nın yeni Kralı olan Prens T’Challa hem kendi ülkesinin hem de dünyanın geleceğini tehdit eden güçlü bir düşmanın ortaya çıkmasıyla ilk sınavını verecektir. Kendi ailesiyle karşı karşıya kalan genç kral, müttefiklerini harekete geçirip Black Panther’in gücünü ortaya koymalı ve Yenilmezler arasındaki yerini almalıdır.

“Marvel Sinema Evreni’nin en iyileri arasına rahatlıkla giriyor.”

Babasının trajik ölümünün ardından Wakanda’nın yeni Kralı olan Prens T’Challa hem kendi ülkesinin hem de dünyanın geleceğini tehdit eden güçlü bir düşmanın ortaya çıkmasıyla ilk sınavını verecektir. Kendi ailesiyle karşı karşıya kalan genç kral, müttefiklerini harekete geçirip Black Panther’in gücünü ortaya koymalı ve Avengers arasındaki yerini almalıdır.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

28.07.2020

3 Boyutlu Farkı

Filmi izledim hem de 3 kez ama 3 boyutlu izlemek bambaşka olacak. bu aksiyonun içinde olmak gibi bir şey

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.