0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
15,99 TL
19,99 TL %20
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 21 - 23 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Film Açıklaması


Büyük Üstad Akif Manaf, bioenerji konusunu derinlemesine incelemiş çok değerli bir bilim adamı, araştırmacı ve yazardır. Dünya tarihinde bioenerji konusunda bir ilk olan bu DVD de bioenerji alanının negatif, saldırgan enerjilerden korunması ve geçmiş travmalar yüzünden oluşmuş hasarlardan arındırılması için teknikler sunulmuştur. Bu DVD' de verilen gizemli bioenerji teknikleri bedenin tüm sistemlerinin dengeli, sağlıklı ve mükemmel hale gelmesini sağlamaktadır.

Bedenin tüm işlevleri yetenekleri karmaşık bir enerji sistemine dayanmaktadır. Bioenerji teknikleri bedendeki suptil enerjilerle çalışma teknikleri içermektedir. Bu tekniği uygulayan herkes Prana - Yaşam Enerjisi'nin doğasını, enerji merkeziyle bağlantısını ve fiziksel ve zihinsel enerjileri kontrol etmektedir.

Bu DVD, bioenerji'yi sağlıklı ve dengeli şekilde arttırmak için kullanışlı, pratik teknikler sunmaktadır. Bu uygulamalarla olumlu değişimler yumuşak ve neşeli şekilde gerçekleşecek bioenerji farkındalığı gelişecektir. Bioenerji tekniklerinin düzenli uygulanmasıyla ince enerjetik düzeylere karşı duyarlılık artacak olağan üstü yetenek ve potansiyeller ortaya çıkacaktır.

Bu DVD sayesinde uygulayıcı bioenerjinin büyüleyici ve yüce potansiyeli konusunda güçlü bir sezgi kazanacaktır.Edinilecek deneyimler bireyi sağlıklı, dengeli ve uyumlu bir enerji sistemine ve daha yüksek bir anlayış düzeyine taşıyacaktır.

Sunulan teknikler sinir, solunum sindirim ve dolaşım sistemlerini olumsuz etkileyen korku, endişe kaygı ve çeşitli hastalıklardan kurtulmak için bireye gerçek anlamda yardım eder.

Bioenerji teknikleri sayesinde tüm enerji sistemi dengelenir, rahatsızlıklar giderilir, sağlık gelişir huzur ve denge artar. Zihin keskinleşir ve konsantrasyon gücü artar. İnsan kısa sürede bedenini sağlıklı, zihnini huzurlu kendini dengeli ve mutlu kılabilir. Hafıza ve yaratıcılık gibi psikolojik ve beyinsel işlevler olumlu etkilenir. Birey beden ve ruh arasında bağlantı kurar.Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)

Süresi (dk): 47

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.03.2013

Cok iyi

Çok beğendim.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız